Autor Zpráva
Jont
Profil *
Dobrý den mám jeden problém, který se mi stává asi měsíc, i když předtím se mi nestával.
Občas, nevím proč, se objeví okno windows s následujícím textem (mám Win XP se Service Pack 2):

Omezení spuštění dat - Systém Windows
V zájmu ochrany počítače systém windows tento program ukončil.
Název: Průzkumník Windows, Vydavatel: Microsoft

Když pak kliknu na Zavři zprávu objeví se nové okno s tímto textem:

Explorer.exe
V aplikaci explorer.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé
potíže...Chcete-li zjistit, jaké údaje tato zpráva o chybách obsahuje, klepněte sem.

Klepnu na Neodesílat zprávu o chybách, zmizí všechny okna, ikonky z plochy, dolní lišta.
Chvíli to tak je a pak se to vrátí do normálu. Ale pak jsem jednou chtěl otevřít program
Emule, kliknu na zástupce a ono nic, protože ten program asi jede, měl jsem ho v době
problému spuštěný. Tak ve správci ukončím proces emula.exe a najednou funguje. Toto se
nestane vždy, jen někdy.
Celá tato věc se mi stává každé dvě hodiny. Nevíte někdo co s tím?

Tady je ta zpráva o chybách, jestli to pomůže:

EventType : BEX P1 : P2 : 0.0.0.0 P3 : 00000000 P4 : unknown
P5 : 0.0.0.0 P6 : 00000000 P7 : 5c73676e P8 : c0000005
P9 : 00000008

zpráva o chybách obsahuje následující soubory:

D:\DOCUME~1\PETROV~1\LOCALS~1\Temp\WER18c7.dir00\explorer.exe.mdmp
D:\DOCUME~1\PETROV~1\LOCALS~1\Temp\WER18c7.dir00\appcompat.txt
Jont
Profil *
A ještě něco: Nezpůsobuje to žádný vir ani spyware, mám to proskenovaný. Tak nevíte někdo co s tím? Teď se mně to objevilo znovu.
petris
Chybu Průzkumníka (nevím jestli zrovna tuhle) způsobovala jedna nepovedená aktualizace Windows, asi před 2 týdny, ale měla by už být další aktualizací opravená :-)).
hoby
Profil *
zdravim mam teze problem , ale zadna aktualizace windows tomu nezabranila....
michal b.
Profil *
Projevuje se to i u mne, nastane to vždy když se pokouším smazat ikonu z plochy, nabídky start, vysypat koš apod. Pře Servant Salamander stejný soubor bez problému smažu, takže to není chyba v těch souborech. Nevíte, co s tím, už s tím bojuji hodně dlouho a zatím, žádná aktualizace problém neodstranila.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.