Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím,může mi někdo poradit, chci si koupit novou myš a klávesnici,mám úplně obyč bílou, myš mám taky obyč.,sice optickou,ale je to jen obyč.
Můj táta má myš, která se oproti mojí lehce stiskává , tak to by se mi líbilo,ale dál nevím co bych mohla u myši chtít. Cenu bych chtěla do 250 kč.
U klávesnice by mě zajímalo USB,taky lehké ťukání,ta moje je taky dost hlučná. Ale jinak taky nevím co můžu ještě u klávesnice chtít s cenou kol.300 Kč.
Poradíte mi?
Dík Lucka
ML
Profil *
Podivej se po obchodech, tady se resi neco jineho(ted nemuzu psat interpunkci...)
Anonymní
Profil *
Potřebuju zkušenosti jiných,ne se dívat po obchodech. A omlouvám se,jestli to sem nepatří. Zeptám se na jiných stránkách.
Peca
Profil
Všechno je o zvyku. U myši je důležité, aby se dobře držela. U klávesnice rozložení kláves (enter, shift, \ apod.). Je spousta druhů, určitě se tady nenajde moc lidí, kteří by měli stejnou klávesnici. Prostě zajít do obchodu a vybrat si, co se líbí.
Timy
Profil
Pár dobrých rad... http://dusan.pc-slany.cz/klavesnice/typ_klavesnice.htm
Anonymní
Profil *
Díky díky, to jsem potřebovala. :-)
Lucka
karel
Profil *
no jestli chces dobrou radu, tak si jeste chvili pockej a nasetri si vic. za komfort se proste musi zaplatit. a 550 za set je docela malo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0