Autor Zpráva
WanTo
Nedávno se mi rozbila dva měsíce stará instalace Windows. Rozhodl jsem se, že si ji konečně opravím.

Při instalaci vyberu Opravu instalace, abych nemusel formátovat disk. Po zkopírování všech instalačních souborů a dalších potřebných věcí restartuji PC, naběhne instalace. Problém je v tom, že jakmile se dostane do 2/3 instalace zařízení, zasekne se. Tvrdí, že "instalace bude dokončena přibližně za 34 minut", já jsem ale čekal půl hodiny a pořád se nic nedělo.

To samé se mi stalo před dvěmi měsíci, to jsem disk prostě naformátoval. Jenže teď si formát dovolit nemůžu.

Poradíte mi prosím někdo, co s tím? Nebo mám zase zálohovat půlku disku?
Michalek
Nedělá to náhodou při instalaci nových zařízení?
Mě to tohle dělalo na dvou různých PC, když to necháš tak hoďku dvě, rozjede se to dál...

// sry za první otázku, nevšiml jsem si :-)
WanTo
Michalek
To je teda hezký, tolik času nemám. Jdu to naformátovat.
Michalek
WanTo
Taky neříkám že by to pomohlo; jen že mě se to pak rozjelo dál. A byla to čistá instalace na zformátovaný disk...

Zajimavy, ze ve skoro stejnej okamzik se objevil stejny dotaz.

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=28115&highlight=
Michalek
Jestli jeste mas chvilku, zkus zmenit datum treba na prosinec roku 2005. Mam takovej pocit, ze pri instalaci xpcek delalo datum nekdy problemy, nevim podrobnosti.

// nejsem o tom na netu schopnej nic najit, asi to nebude mit souvislost s tvym problemem, ale proste se mi xpcka nechtela vubec nainstalovat (uz nevim kde se to zaseklo), po prenastaveni datumu se to rozebehlo v pohode
Acci
Michalek
Pokud vím, tak problém s datmem měla jen nelegální verze. A problém se projevoval jinak, než zaseknutím instalace.

WanTo
Nemůžeš mít nějak rozbitý souborový systém. Zkusil jsi Scandisk (Checkdisk)?
globalGURU
Profil *
Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že se mi samovolně smažou data na disku, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace gqview a gaim. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše dementní zavaděče na hry. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.
Zahon
globalGURU
e mi z vás na blití. - Nápodobně.
Timy
globalGURU
:o)) Kdybych nevěděl, že Hulán používá Windows, tak bych si myslel, že seš převlečenej Hulán :-). Nádhera, pobavils, díky. Ale už to neopakuj...
habendorf
Koukám že budu muset šlohnout winy a koupit si gel, abych to dotáhl k dokonalosti. Od dětství totiž toužím státi se vymaštěným imbecilem.
koudi
Koukám, že na této diskusi se nejlepší příspěvky objevují až po půlnoci. To je nějaká tradice?
Poslední tři dny (noci) se nestačím divit, co se tu všechno neobjeví :)
Acci
http://bill-gates-je.borec.cz/index.php
habendorf
Acci: joj :o)
DoubleThink
Profil *
Acci

LOL - to je fakt ze zivota
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.