« 1 2
Autor Zpráva
Lenka1
Profil *
Když na ikonu poklepu tak se mi otevře nastavení zobrazení, barvy se tam sice dají nastavit, ale mám je všechny světle modré takže nepoznám co je žlutá atd. Zkusila jsem vybrat jinou barvu ale nic se nezměnilo. Pomohlo by, když přeinstaluji celé Windows?
bojars
Profil
Lenka1 pri tom pravom tlačidle na ploche (Vlastnosti) skús prejsť na poslednú (?) záložku: Nastavenie a dole by malo byť rozšírenie nastavenia: pod tou "dúhou" je tlačidlo "Spresniť"... tam by mohli byť nejaké možnosti.
Anonymní
Profil *
Skús pripojiť tento monitor (ten ne ktorom čítaš teraz) k tomu problemovému počítaču.
Lenka1
Profil *
Pod "duhou"- upřesnit, tam je jaký mám monitor, rozlišení 96dpi, frekvence 60hz.
Teď mám notebook. Zkusím si půjčit jiný monitor.
HeWeR
Profil
Reinstalace win by problém vyřešila, ale není to můj styl :). Já se raději pokusím přijít na to, proč to nefunguje.

4 Anonymní
Proč by měla přepojovat monitory? Co tím asi tak vyřeší?

4Lenka
Já sem nemyslel, ať měníš rozlišení nebo počet barev. V nastevní těch detonárů je barevná korekce nebo podobná kravina. Měl jsem úplně stejný problém a bylo to v nastavení DETONÁTORŮ. Nevím co furt řešíte. Teď jenom přijít na to jak se to nastavuje právě v těch tvých.
Radek Hrabůvka
Profil
HeWeR Pokud má Lenka1 jinou grafiku, tak to nemusí být detonátory. Klidně se to může jmenovat jinak.
Kdyby bylo nejhůř, mělo by stačit přeinstalovat ovladač grafiky. Ovladač je nutné nejdříve odebrat.
stinky
Profil *
Já bych to tipl na ovladače. Pokud to startuje nebo jede v nouzovém režimu tak to nespouští ovladače. Takže by bylo pochopitelné, že po zavedení normálního režimu Windows a tudíž zavedení ovladače by to mohlo dělat problém...
Lenka1
Profil *
Díky moc všem. Už běží nová instalace Win, také bych radši opravila jen chybu. Jenže ono se to asi těžko vysvětluje a popisuje, nastavení Detonátorů nevím kde přesně a jak se to nastavuje v mých a když máte téměř průsvitný i text(máloco se dá přečíst)tak je to o dost horší. Za normálních okolností bych s vaší pomocí nejspíš uspěla, ale já nevím co je kde přesně napsáno. Ale stejně moc všem děkuji, a hned jak budou nainstalované nové Win celé je prozkoumám, všechna nastavení, abych mohla jít příště poslepu(doufám, že žádné příště nebude). Moc díky.
Radek Hrabůvka
Profil
Lenka1 Odebrat ovladač grafiky v nouzovém režimu nemohlo být tak těžké. Ale nová čistá instalace windowsů a skoro všech programů neuškodí, jen to trvá déle.
DJ Miky
Profil
EDIT: sry, nevšiml jsem si druhé stránky, takže to moderátoři můžou smazat... ;)

Lenka1
zkus si ze sis.com nebo driverguide.com stáhnout nové ovladače
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0