Autor Zpráva
leila
Profil *
po zapnutí notebooku mám jen tmavou obrazovku, notebook nejde ani vypnout... co s tím? existuje nějaké tlačítko, kterým jsem mohla omylem vypnout obrazovku? (vyndat cd slo)
Peca
Profil
Bylo by vhodné napsat, o jaký notebook jde. A většina notebooků i stolních počítačů se dá vypnout stisknutím tlačítka napájení a držením asi pět nebo i více sekund.
leila
Profil *
Fujitsu Siemens Amilo V2010... vypnout držením tlačítka se mi nepodařilo ani po několika sekundách
stinky
Profil *
Myslím, že to nebude tlačítkem na vypnutí displeje (ani tam žádné takové není) ale bude to něco podstatně horší, zralé na servis. Jediná možnost, co mě ještě napadá by mohl být zaseklý spínač který kontroluje jestli je notebook zavřený. Mohlo by si to myslet že je a přepínat ho do úsporného režimu nebo režimu spánku... Nevím jak by se to v tom případě chovalo, nikdy jsem to nezkoušel.
stinky
Profil *
btw. spínač by mohl být někde u kloubu displeje...taková malá tyčinka vystrčená tak 1-2mm nad okolní povrch. Možná tam ani není a je to zabezpečené magneticky nebo nějak jinak...
Janus
Profil
Je docela dost možný, že je poškozená grafická kartra, toje potom dobrý dát ho do servisu, protože při otevření mechaniky odpadává záruka!!!
koudi
Profil
protože při otevření mechaniky odpadává záruka!!!
A nepovidej....
Janus
Profil
nevěříš? Zkus si to...
koudi
Profil
Ono taky dost záleží na tom, co si představíš pod pojmem "otevření mechaniky". Já osobně např cd, či dvd - a tim že to otevřes (rozuměj, vysuneš) asi záruku neztatíš :). Záruku ztrácíš, když např. odmontuješ kryt hdd, nebo se pokusíš rozdělat ten notebook, ale rozhodně ne "otevřením mechaniky".
Janus
Profil
upřesňuji - odkrytí hardwaru...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0