Autor Zpráva
Joy
Profil *
Chtěl bych se zeptat jak se da nastavit puvodni nastaveni plochy u XP. Nevim jak se to povedlo ale pri kopirovani obrazku na plochu mi to absolutne rozhodilo cely nastaveni (kvalita pozadi se zhorsila - pixely litaj vsude, a pruhledny pozadi u textu pod ikonama je nastaveny na jinou barvu - menit barva jde ale nevim jak to vratit na tu pruhlednou :((

pls help ...
djlj
Profil
Po startu systému "Obnovit poslední známou funkční konfiguraci", ne?
Joy
Profil *
djlj: a to kde ?
Joy
Profil *
Pride mi ze je naka chybka u ikon ... to pozadi co je nastaveny pro plochu v oblasti ikon prebije tapetu a vylezelo to ... poradi nekdo jak to dat do kupy ??
Radek Hrabůvka
Profil
Pravým myšítkem na plochu, karta Motivy, v roletce vybrat Windows XP.
Joy
Profil *
Radek Hrabůvka: nic :(( jenom se mi prohodil obrazek pozadi na to nebe (a ne zrovna v optimalni kvalite) nechapu to ...
djlj
Profil
Joy
Přece při startu PC... zmáčkni F8. Ale nezaručuju, že se ti toho nezmění víc, XP-čka nemám.
Radek Hrabůvka
Profil
Zkus "Obnovení systému". Příslušenství, Systémové nástroje, Obnovení systému. Pokud jsi v poslední době vytvořil nějaké soubory a máš je na Ploše, před použitím Obnovení systému je přesuň třeba do Dokumentů.
Janus
Profil
Budeš si asi muset všechna nastavení udělat znova. Klikni na plochu (někam, kde není ikona) pravým tlačítkem myši a z menu postupně vybírej všechny volitelný položky a nastav si je k obrazu svému - jinak to asi nepůjde...
MirekN
Profil *
Ztratila se mi ikona, která po zmačknutí aktivovala plochu, z dolní lišty ve Win XP. Nevíte prosím někdo, kde se nachází, abych ji tam mohl vrátit?
Díky.
MN
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0