Autor Zpráva
ronnie
Profil
Zdravim,
nedavno jsem natacel nekolik videi z digitalniho fotaku. Potreboval bych je rozkouskovat, mozna upravit velikost, pridat napr. titulky ap. Mohli byste mi poradit nejaky software volne stazitelny? Bylo by dobre, kdyby do nej sla nainstalovat cestina (ale neni podminkou) a kdyby mel jednoduche ovladani (delal jsem s digitalem poprve).
habendorf
Profil
Pokud by zatím stačil trial: Video Impression - já ho dostal jako bonus k foťáku.
Nedávno jsem potřeboval otočit avi o 90 stupňů a pomohl mi FadeToBlack AVI Video Editor 2.3.3
ronnie
Profil
A neco v te cestine?
habendorf
Profil
Tohle jsem vygooglil, ale neznám to: http://cestiny.idnes.cz/ph/htvideoeditorcz.html - to je čeština ke stažení. Samotný program je zde|: http://www.honestech-e.com/us/index.asp (free trial).
ronnie
Profil
Tak jsem si ho stahnul, je velmi dobry, vse co bych potrebval, ale video nelze ulozit ve formatu avi :(
Alespon nemuzu najit zpusob. Neznate nekdo tenhle programek podrobneji ?HT Video Editor 6.1
habendorf
Profil
A do čeho to jde uložit? Třeba do .mpeg? Pak bych zkusil (pokud nutně potřebuješ na výstupu .avi) vygooglit výraz mpeg2avi a stáhnout nějaký convertor. Otázkou je, co to udělá s kvalitou videa.
Anonymní
Profil *
Ahoj Ronnie,

HT 6.1 ma tieto viedo vystupy: AVI, DV-AVI, MPEG-1, MPEG-2, WMV, VCD, SVCD, DVD, mini-DVD
Anonymní
Profil *
Dobry soft na spracovanie videa z dig. fotaku je Sony Vegas aj s cestinou
misule
Profil
prosím, co mám stáhnout, když bych chtěla otočit video>? vubec se v tom nevyznám...
Smirek
Profil *
Ahojte lidi, mam videa z fotaku od kamarada, ale ty vydea jsou ve formatu MOW. nemate nejakej software kterej by to prehraval???
DJ Miky
Profil
Smirek
MOW? Není to náhodou MOV? Ty přehrává QuickTime nebo jetAudio.
Beruskkka
Profil
Ahojky prosim vas nevite jak mám dat do počítače videa?Já je mám ve fotáku ale do počítače se mi daj vždycky jenom fotky=o(((
Bubák
Profil
Beruskkka
Zkus si přečíst návod.
Stinky
Profil
Nebo je přetáhnout ručně a ne softem od foťáku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0