Autor Zpráva
Petr186
Profil
Při restartu z nabídky Start - vypnout - restartovat, mi pouze zčerná obrazovka ale nic se neděje, počítač jede dál, musím použít tvrdý restart. Přikaz "vypnout" jde normálně. Jinak restartovat mohu pouze příkazem "ctrl-alt-delete", to funguje. Díky za radu, Petr.
Webspy
Profil
Tento problém se stává častěji. Mě se to stalo asi dvakrát za celý můj život :o)

A ještě bych podotknul, že tohle je diskuse o webdesignu a o tvorbě stránek, ale taky bych nevěděl, kde se na tento problém zeptat.
Yuhů
Profil
To se mi docela dlouho dělo na devadesátOsmách. Mně se to ani nevypínalo, musel jsem to asi dva roky den co de poslat do pekel ručně. Inu Windows.

Nenapadá mě, čím to může být. Stalo se to až teď, nebo od začátku?
DoubleThink
Profil *
> tohle je diskuse o webdesignu a o tvorbě stránek

pravda - ale tohle je oddíl "Práce s počítačem", takže příspěvěk je tu zcela správně.
SuE
Profil
myslím, že pro win98 to řeší ten neoficiální sp na win98
taky bych to zkusila asi na winarna.tk (ten sp pro win98 je tam taky) nebo to nejak zformulovat anglicky a hledat na google, myslím, že se tam hrabalo do registru ale fakt si to nepamatuju :-(
Webspy
Profil
Na mém notebooku s Windows 98 mi to někdy vypne normálně a někdy mi comp zůstane stát na obrazovce "Systém W98 se vypíná". Pak to musím vypínat ručně.
habendorf
Profil
Měl jsem tenhle problém na W98 kdysi taky, moc už si to nepamatuju, vím jen že jsem tenkrát stáhnul někde nějakej patch a pak už to fakt nezlobilo.
flz
Profil
aj ja som mal tento problem. vyriesil som ho tak, ze som 98 vymazal a dal si xp :)
lukysy
Profil
Dělávalo mi to na 98 a teď mám akorát novej zdroj (ATX) a jede to fpoho...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0