Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
koupil jsem si notebook acer 2413 a po nainstalování windows professional mě nejde spustit ani internet a ani bluetooth..poradíte? ...tvare@seznam.cz
WanTo
Profil
No jo, Acer, takový šmejdy nekupovat :-)


Dostal jsi nějakou alespoň chybu? Jak jsi na internet připojený, normálně přes síťovou kartu?
Anonymní
Profil *
chtěl jsem se připojit přes mob. ,ale vubec nereaguje ani bluetooth,ale před nainstalováním xp.. blue. zapnout šel.Já ten note .mám 2dny
Gekon
Profil
a cos tam měl před těmahle windowsama? :)
WanTo
Profil
Rozumím tomu tak, že problém je na straně hardwaru, když říkáš že bluetooth před nainstalováním xp.. blue. zapnout šel. Pokud to tak je, notebook bych prostě reklamoval. Tohle je u Acerů normální, hnedka se něco rozbije.
Peca
Profil
Dostal jsi k tomu noťasu originální Windowsy? Pokud ne, tak si budeš muset poshánět ovladače. Samo od sebe to fungovat nebude. Mrkni do Správce zařízení, jestli tam vůbec síťovky jsou.
Polaroid
Profil
ale před nainstalováním xp.. blue. zapnout šel
Z tohoto jsem usoudil asi toto: Koupil sis notebook s nainstalovanými Win XP Home se všemi ovladači perfektně funkční, ale přeinstaloval si to svými Win XP Professional a ejhle, ovladače se někam ztratily.
Pokud je tomu jinak, tak bys k notebooku měl dostat originál Win a CD se všemi ovladači, pokud jsi ovladače nedostal, měly by se imho dát stáhnout na webu Aceru. Pokud jsi si jist, že tam ovladače jsou a že jsi postupoval přesně podle manuálu a učinil vše, co v něm bylo psáno, kontaktuj technikou podporu resp. reklamační oddělení.
stribny
Profil
Jak napsal Polaroid - asi to bude to prave. Ovladace. Na webu aceru by meli byt. Jinak taky bych si priste u Aceru nic neporidil..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0