Autor Zpráva
laik
Profil *
Mám nový počítač s WinXP a trochu s tím zápasím (byl jsem zvyklý na Win95). Momentálně řeším 2 problémy:
1. Nemohu se dostat do Odpadkového koše. Jsem pouze schopen ho otevřít, vidím smazané soubory, ale tím to také končí. Odpadkový koš je zatuhlý a mohu ho pouze zavřít.
Chtěl jsem se tam dostat přes Windows Commander, ale vůbec jsem nenašel složku, ve které ty smazané soubory jsou... (aspoň předpokládám, že je to v nějaké složce...).
2. Chtěl bych nějakým způsobem přinutit aplikaci "Tento počítač", aby mi vždy ukazoval soubory jen určitým způsobem, a to jako "seznam". Jenže si dělá co chce a někdy je ukazuje jako "seznam", jindy jako "miniatury" atp.
Můžete mi někdo poradit? Díky.
Hanz
Když klikneš na položku v koši pravým tlačítkem co se ti objeví??
laik
Profil *
Právě, že nic. Aplikace je zatuhlá. Jediné co mohu udělat, je Koš neotvírat a kliknout na ikonu Koše na Ploše pravým tlačítkem. Zde vyberu možnost "Vysypat koš". Tímto způsobem se Koš opět stane na nějakou dobu funkční. Koš byl pravděpodobně zahlcený. Zdá se mi ale divné, že by operační systém takový stav dopustil (bez upozornění). Hloupé je, že když budu potřebovat nějaký soubor obnovit a zjistím, že je Koš nefunkční, mohu jeho obsah pouze smazat.
DoubleThink
Profil *
Zdá se mi ale divné, že by operační systém takový stav dopustil (bez upozornění)

Mě osobně už se ve Widlích nezdá divné nic ;)

Ten koš je jednoznačně v háji - měl jsem dost podobný problém ve WinME. Po stisku "vysypat" se koš kousl (nicméně se vysypal).

IMHO určitě nejsi jedinný s tímto problémem - zkus se podívat do Googlu.

V Norton Commanderu se koš otevírá příkazem cm_OpenRecycled
habendorf
V XP se ta složka jmenuje Recycler.
marfig
Ale velmi pravděpodobně ve složce Recycler neuvidíš původní názvy souborů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.