Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám problém chci odeslat zprávu a pak když zprávu napíšu tak to po mě chce abych něco vyplnil vyplnim a kdyýž se dostanu ke kroku abych zadal: chce to názvy e-mailovych serverů POP3, SMTP a nevim kde to mam vzit to POP3 a SMTP
Šlaha
Profil
Najdeš to u toho, u koho máš založený e-mail.
Gekon
Profil
třeba pop3.seznam.cz
smtp.seznam.cz
nebo taky mail.seznam.cz
Radek Hrabůvka
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/faq/nastaveni-smtp.html
habendorf
Profil
Najdeš to u toho, u koho máš založený e-mail.

Já jen doplním, že pop3 a smtp mohou být klidně různé. Takže pokud je účet třeba na quicku, pro příjem bude pop3.quick.cz, ale nic mi nebrání poštu z quickového mailu odesílat přes smtp.seznam.cz.
Mistr
Profil
habendorf
nic mi nebrání poštu z quickového mailu odesílat přes smtp.seznam.cz
Tobě to běhá? Já myslím, že už to teď není možné, že už se Seznam cuká, aby přes jeho SMTP chodila pošta jiných.
habendorf
Profil
Mistr: tak jsem vyzkoušel jestli se něco nezměnilo ... a ne, pořád to šlape. Z účtu na postu na 1-webdesign přes smtp.seznam.cz, viz důkaz:

Received: from unknown (HELO smtp.seznam.cz) (212.80.76.43)
by server.art-data.com with SMTP; 19 Jun 2006 22:19:18 -0000
Received: (qmail 25351 invoked from network); 19 Jun 2006 22:19:13 -0000
Received: from unknown (HELO pcradek) (cenzored@seznam.cz@88.100.150.209)
by cetus.go.seznam.cz with ESMTPA; 19 Jun 2006 22:19:13 -0000
X-Seznam-User: cenzored@seznam.cz
Message-ID: <003901c693ee$6aa29fe0$0100a8c0@pcradek>
From: <cenzored@post.cz>
To: <cenzored@1-webdesign.cz>

Ale samozřejmě je nutné mít na Seznamu účet.
Mistr
Profil
habendorf
Hmm, tak vidíš. Já jsem to před asi půl rokem zkoušel a neběhalo mi to.


Ale samozřejmě je nutné mít na Seznamu účet
To je jasné. :-)
slami
Profil *
dik
Karol
Profil *
ja se chci zeptat jestli je to zadarmo to je neco jako kdyz se posila e-mail ze?Prosim vas odepiste jedtli je to zadara to posilani
PSkalosova
Profil *
prosím poraďte mi ,mám problémy s Outlockem.Když chci odeslat zprávu objeví se mi že je chyba v připojení.píše se o nějaké chybě zásuvky 10060,jsem z toho paf,známý mi řekl,že mám vše vyplněné v pořádku a že nechápe kde je chyba.Má někdo podobnou zkušenost ? Díky Pája
KubinskyJosef@seznam .cz
Profil *
Když jsem se k Vám přihlašovaql, ještě jsem neměl zkušešnosti a udelal jsem dosti chyb, čímž vás program nemohu využivat i když jsem u vás přihlášen. Navíc jsem měnil heslo a v současné době připojovácí heslo neznám. Je možné mne zcela vyřadit, abych mohl se znovu přihlásit bez chybných úkonů. V současné době toto nejsem schopen udělat, protože bez hesla jak původního tak i změněného, nejsem připuštěn k další aplikaci. Sdělte mi prosím jak mám pokračovat, pokud možno ma mou e-mailovou adresu. Děkuji
Pilda
Profil
PSkalosova:
nemáš heslo s diakritikou? Pokud jo, změň si ho, jsou s tim občas problémy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0