Autor Zpráva
RiZe
Profil
Mám malý velký problém s Outlookem. Mám nainstalovaný Kerio (Sunbelt) Personal Firewall a AVG Free, ale nefunguje odesílání pošty z tohoto klienta. Napíšu zprávu dám odeslat a za chvíli mám mail:
Správce systému, nedoručitelné, příjemce nebyl zastižen či tak něco. Zkoušel jsem 2 účty. Seznam a Contactel, možná ještě nějaky. Nic. Co s tím? Připadám si jak de***.
Peca
Profil
Zkus ten email odeslat normálně přes webové rozhraní. Myslím, že chyba nebude v Outlooku.
RiZe
Profil
Přes webové rozhraní to jde. Koukal jsem do firewalu a outlook má vnější i vnitřní přístupy povolené.
RiZe
Profil
Zkusil jsem vypnout firewall a filtrování pošty AVGéčkem. Výsledek:

Nedoručitelné: test
Správce systému

Komu: Zdeněk Rindt
Odesláno: so 24.6.2006 21:09

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět: test
Odesláno: 24.6.2006 21:08

Tito příjemci nebyli zastiženi:

'zdenek.rindt@seznam.cz' dne 24.6.2006 21:09
550 <zdenek.rindt@seznam.cz>: Relay access denied
RiZe
Profil
Tak už jsem na to přišel. Zapomněl jsem nastavit ověření údajů pro SMTP a způsob připojení k netu. Teď už to fachá.
Adoeon
Profil *
Dobrý den, já mám stejný problém ale mě to neposílá nic, ale přijímá. Zkoušel jsem už všechno a byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil. Myslím že je chyba v servrech ale nevím. Nápady a rady piště na adoeon@seznam.cz Děkuji všem
Gekon
Profil
Adoeon
Jasně, všichni hoříme nadšením něco psát do mailu, když můžeme sem. Pro začátek bys nám mohl říct, jak máš nakonfigurováno nastavení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0