Autor Zpráva
eca
Profil *
Zdravím před týdnem mi odešel Hdd v noťasu, koupil jsem nový a ejhle noťas ho nevidí, v biosu je vidět stoletý disk 5gb (vzhledem k velikosti nyní nepoužitelný, dále je vidět i vadný disk 20gb a po vložení nového disku není vidět ani tento disk 80Gb a ani cd/dvd rom, která je v obou předchozích případech vidět a bios přestane reagovat a pomuže pouze vypnutí a zapnutí noťase. Jedná se o noťas Dell 750, starý cca 5 let, mám ho pouze na internet, psaní a na programování digitálního satelitu, celkem mi vyhovuje, tak zatím nechci kupovat nový. Kdo mi poradí jak nainstalovat oper. systém /xp/, když po vložení noťas přestane komunikovat. předem díky za pomoc eca
Peca
Profil
Těžko se dá něco nainstalovat na vadný hardware. Možná starý noťas velký disk prostě neutáhne.
milan pacl
Profil *
Zdravým pomoc? při startu počitače se mi objeví Immediately back-up your data and replace your hard disk drive.A failure may be imminent. waring continueF1 Delete Nevím co mam dělat.Poradte
Axamith
Profil
Před časem jsem dělal přestavbu PC Della měj jsem obdobné problémy. Zakopaný pes byl v tom, že Dell prioritně podporuje HW své značky a jen tak něco nesežere. Pokus něco zístak od servisáků Dell.
knutzen
Profil *
Zdravým pomoc? při startu počitače se mi objeví Immediately back-up your data and replace your hard disk drive.A failure may be imminent. waring continueF1 Delete Nevím co mam dělat.Poradte...mam stejny problem jako Milan.prosim o pomoc.mam HD WD400UE-22NCTO. knutzen@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0