Autor Zpráva
Lukáš Průdek
Profil
Dobrý den,
mám problém s OS Win XP. Při startu se PC tváří úplně normálně, ale načítání sytému trvá příliš dlouho, a pak se PC restartuje. Tak to probíhá pořád dokola. Live distrubuce Linuxu se nabootují z CD normálně.
Nedávno jsem čistil registry přes CCleaner, nevím jestli se chyba nemohla stát zde.
Můžete mi prosím někdo pomoci? Ale nedávejte mi prosím rady typu přeinstaluj OS, byla by to krajní situace.
Miloš
Profil
Při startu PC klávesou F8 do win-boot menu, tam zkus zvolit poslední známá funkční konfigurace.

Když to nepomůže, pak z tohotéž menu nouzový režim a hledat, zkoušet; k tomuto kroku jistě existuje spousta opravných a diagnostických programů a určitě se tu najde někdo, kdo bude vědět.

Specializované fórum (m.j.) přímo na tyto problémy najdeš na adrese http://www.pc-help.cz/
Lukáš Průdek
Profil
Pane Miloši,
děkuji Vám za radu, avšak možnost poslední známé funkční konfigurace jsem již zkusil beze změny. Taktéž s nouzovým režimem jsem pochodil neúspěšně. A tak doufám, že naleznu na pc-help.cz odpověď.
Janus
Profil
Jestli se po nějaké době počítač zapne, nebo pokud ho spustíš v nouzovém režimu a použít možnost vrátit zoět v systémových nástrojích... Nastavení windows se vrátí do doby kdy systém fachal
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0