Autor Zpráva
Casero
Profil
prosím vás neznáte nějaký free progream na upravu mp3, konkrétně bych potřeboval osekat jednu písničku o asi 30sec začátku...moc děkuji za případné odkazy
Miloš
Profil
Zkus pohledat na Slunečnici
Casero
Profil
Miloš
jj..dík, našel sem tam přesně co sme potřeboval
Anonymní
Profil *
Prosím o radu, existuje sw ve kterém lze zpomalit nahrávku v mp3. Jde mně o to, aby se zpomalilo přehrávání cizojazyčného textu a já mu tím pádem lépe porozuměl. Díky.
Miloš
Profil
Anonymní
1) Pro příště si založ vlastní téma (dotaz).
2) Zrychlení/zpomalení (ale zároveň změna výšky zvuku/hlasu) je dostupné v Total Commanderu – na souboru MP3 zmáčkni F3 a pak klikni levým myšítkem na příslušnou ikonku:
Bubák
Profil
Zrychlení/zpomalení (ale zároveň změna výšky zvuku/hlasu) je dostupné v Total Commanderu
To se divím, Windows Media Player to nedělá.

Pokud nemáš, přepni WMP do Úplného zobrazení, abys viděl menu.
Zobrazit > Rozšíření > Rychlost přehrávání



Předpokládám, že ti nebude vadit, že WMP není free ;-)
djlj
Profil
Bubák
Jen doplním, že WMP9 pro Windows 2000 tohle neumí.
leo711
Profil *
prosim vas jak se menuje ten programek na skracovani mptrojek??
Miloš
Profil
leo711
1) Příště zkus napřed hledat (google, slunečnice, stahuj…)
2) Teprve když nenajdeš, založ si příště vlastní dotaz.
2) Příště piš taky s diakritikou a interpunkcí
3) jak se menuje ten programek… – nevím, který ten prográmek náš na mysli, protože programů na editaci mp3 je víc. Na Slunečnici jsem ti našel 4 free programy, ale jak dobře či špatně se obsluhují, jaký poskytují komfort, si musíš zjistit sám.
Mp3 Knife 3.1
mp3DirectCut 2.04
mpTrim 2.13
musiCutter 0.7.1
...
Profil *
potřebuju z normální mp3 udělat instrumentální mp3 ,ví někdo o nějakym programu?
BrendyCZ
Profil *
Potřeboval program na úpravu mp3, konkrétně potřebuju změnit rychlost přehrávání na ,např. 128 kb/s, je vůbec nějaký takový program?Já mám program který to sice umí, ale problém je v tom že to umí pouze při převodu do mp3 formátu z wma,apod.
Předem Dík za odpověď
Miloš
Profil
BrendyCZ
potřebuju změnit rychlost přehrávání na ,např. 128 kb/s
Eee? Bitrate (například 128 kb/s) neznamená rychlost přehrávání.
Jestli chceš mp3 převzorkovat na nižší bitrate, použij například lame – http://www.free-codecs.com/Lame_Encoder_download.htm
Dále postupuj viz můj příspěvek v dotazu http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=4 9317 z 30.4.2007 21:26:48

Pokud chceš převzorkovat na vyšší bitrate, můžeš to udělat stejným způsobem, ale jediné, čeho dosáhneš, je zvětšení datové velikost, kvalitu už nevylepšíš.

Pokud chceš změnit rychlost, ale nechceš, aby se měnila výška (kmitočet), například v programu sound-forge je na to funkce time-stretch. Zkus pogooglovat, nechce se mi hledat.
era
Profil *
Na www.slunecnice.cz si mozes stiahnut mp3 knife program. celkom fajn
avrilka
Profil *
achojky lidicky ja potrebuju nejaky program na upravump3 a myslim tim ze treba zacatek je od jedne pisnicky prostredek od jinaci a konec taky
tiso
Profil
avrilka - pekné že si nám to oznámila. Ahoj, idem umývať riad...
George106
Profil *
Ahoj, je zde nejaka moznost jak upravit u nahravek v mp3 mista, kde pri prilis silnem zvuku dochazi k velmi neprijemnemu sumeni(prehlceni). Netusim jak to nazvat, proste pri nahravani prednasek jsou nektere pasaze natolik hlasite, ze to mikrofon zachyti ne jako zvuk ale hlasity sum. Predstavoval bych si nejaky program, co dokaze orezat urcite frekvence z nahravek. Dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0