Autor Zpráva
japlavaren
Profil
mám takovej malej problém. nailstalloval som si AdobePhotoshopElements4.0 a nejak to seká. asi to bude v ram-ke. tá je iba 256MB- tak ma napadlo, čo keby som si na druhý disk nainstalloval ďalší win, iba na prácu s grafikou bez ostatného software?? myslím, že by to pomohlo. alebo Linux. Ale ten zas neví spouštet win programy. asi to nechám na win. a ješte dozat. když budu mít 2win, tak jako docílím, aby se starý win spustil normálne, jako teď a aby se dalo prehodit do novýho. vím, že když jsou 2win tak se zobrazuje taká obrazovka, na který vyberám který chcem spustit. ale potrebuju, aby se nezobrazovala, iba ak jí vyvolám
Peca
Profil
K té obrazovce s výběrem systému. Vyvolat by se asi nedala, ale dá se tam nastavit timeout třeba na 1s, takže by se skoro automaticky spouště výchozí systém. Pro zrušení odpočtu stačí zmáčknout třeba šipku dolů a pak si vybrat.
Fnesveda
Profil
1. Neřešil bych tvůj problém přes 2win ale před puštěním photoshopu vypni všechny ostatní programy. Ale mě de tenhle photoshop i na 128mb 333mhz procesoru
2. To nejde.
thingwath
Profil
V dobách kdy trocha paměti stojí pár korun... rozumíme si...
djlj
Profil
Vyvolat by se asi nedala
F8.
Peca
Profil
djlj
Určitě to tak funguje? To je snad nabídka pro spuštění už vybraného systému (stav nouze,...). Mám pocit, že nejdřív se musí vybrat systém z té uvodní nabídky, a až potom se mačká F8.
djlj
Profil
Peca
No u mě to tak vždycky fungovalo. Jen jsem prostě nejdřív vybral OS...
japlavaren
Profil
Fnesveda - ale ak tam narveš 4MPx fotku, a použiješ nejaký lepší filter, tak to trošku cítiť
thingwath - rozmýšlam nad kúpou, ale potom aspoň 2GH neh to fičí. preto ešte trošku pošetrím
Peca - funguje, ale len ak máš viacero OS, alebo bootuješ z niečoho.

DOtaz, ako to nastavím na 1s??
japlavaren
Profil
prosím, ako nastavím tú obrazovku na 1sec??
nightfish
Profil
v c:\boot.ini
timeout=1
japlavaren
Profil
dziki
japlavaren
Profil
ešte dotaz. Mám 40GB disk. Rozmýšlal som, ako ho rozdelit. 25GB hlavný systém a 15GB Vedlajší, to vyzerá slušne, nie?? alebo ho dám na 3časti SYS1, SYS2, Záloha?? ale potom bude málo placu
Anonymní
Profil *
Ja mam 8 GB linux, 8GB win, 1GB swap a zvysok (13 GB) data.
(8 GB preto ze sa to presne vmesti na jedno DVD)
japlavaren
Profil
asi to nechám na 25Win a 15Win2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0