Autor Zpráva
Casero
Profil
Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli máte s tímto TV tunerem nějké zkušenosti...je to můj první, a proto jaksik mi to moc nejde...aspon teda doufám, že je chyba u mě, a ne u něj...no do počítače vedu kabel (UPC direct) no a f pohodě naladím digitalní stanice, tam je vše OK, ale protože ne všechny stanice sou digitání, tak sem chtěl přes analog naladit ten zbytek, sem si říkal že to musí být jak na TV..ale vůbec přes analog, když dám aby to naladilo sigál, to najde, sotva 3 stanice a v tak hrozné kvalitě, že je to nedívatelné...prosím poradte, jak na to??..nebo jak to děláte vy??
Anonymní
Profil *
Nemáš signál:)
Casero
Profil
Anonymní
počkta, ja myslel, že když tam mám ten kabel (UPC), tak jako jak signál?..nebo co?
Bubák
Profil
Casero
Nechápu. Víš vůbec, co děláš? Mám vážnou pochybnost, že jsi vůbec něco na tuneru ladil.
UPC Direct je digitální satelitní televize. Jaký "zbytek" tam chceš vlastně ladit?
habendorf
Profil
přes analog, když dám aby to naladilo sigál, to najde, sotva 3 stanice a v tak hrozné kvalitě, že je to nedívatelné...

Podle mě si naladil akorát něco, co se naindukovalo na kabely / obvody. Viz Bubák.
Casero
Profil
:-D ja se moc omlouvám...jako ja to připojil do kablu kterej vede ze stěny a kterej sem tak před 5-ti lety používal do TV, no a jaksi mě nenapadlo že muže být přerušenej, už jsem vše zapojil, a opět naladil a už jsou tam stejné stanice ja na TV...jen zvuk, jede anglicky nebo vůbec to nechápu, výdyt zvuk se přenáší s obrazem..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0