Autor Zpráva
bojars
Profil
Mám taký problémik. Zformátoval som si mobil. Zostalo mi iba jedno ***** zvonenie (bárs by to bolo zvonenie!!!).

Problém by to nebol, len keď som sa rozhodol, že si hodím do mobilu niečo z Compu (cez IrDA), zistil som, že mi môj W98/SE pri formáte "*.mid" zaťato mlčí... všetky tie efekty: pohybujúci sa posuvník prehrávania atď. sú, len je ticho...

Nepozná niekto spôsob, ako zistiť čo to môže byť. Ako to rýchlo vyriešiť.
Ovládanie zvuku je O.K. (nie je "mute"), vo WinAmpe mám aj plugin na tieto súbory, aj WMP6 tieto súbory otvorí, len keď cez Ovládacie panely pozriem na:

MIDI: C- Media PCI- Audio MIDI Synthetizer: Vlastnosti

Stav: Ovládač je zapnutý, ale z neznámeho dôvodu nie je aktívny.
Anonymní
Profil *
No to je těžko říct...

1) Aktualizace ovladače? To tě už asi taky napadlo...
2) Podívat se, jestli se to s něčím netluče o přerušení, nebo jestli tam není nějaký jiný konflikt s jiným zařízením.
3) Neinstaloval si v poslední době Bluetooth? Mě kdysi při instalaci udělal pěknej chaos téměř ve vem :o(
habendorf
Profil
Smáznul jsem si cookies, ten anonym jsem já. A mělo to končit "... ve všem".
bojars
Profil
Nuž habendorf inšpiroval si ma. Dlho sa moje Wokna bránili, mlčali zaryto, ovládače ignorovali až (ajhľa) niečo bolo v Multimédiách MIDI preddefinované:

C Media MPU 401

a pod tým:

C Media OPL2/OPL3 Synthesis

... tak som sa múúúdro rozhodol, že ten druhý bude môj predvolený a ono to hrá. Nerozumiem prečo, nuž ale načo... rozumieť (W98).
Mám takú multimediálnu klávesnicu, možno ONA to bola!!!

BTW: Aj tak som si medzitým stiahol originálne zvonenia od výrobcu mobilu z ich webu, takže "*.mid" súbory...

Vďaka, prajem všetko dobré.

:-)
Bedko12
Profil *
Poradte niekto stranku na midi a daju sa stiahnut do kompu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0