Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte, poradí mi někdo prosím nějaký program na tisknutí obalů na DVD-box? Nechci obal vytvořit, ten jsem stáhnul jsem ve vysoké kvalitě z netu, ale potřeboval bych něco šikovného v čem to vytisknout. Díky
Peca
Profil
Myslíš jako šikovný prográmek na vytisknutí obyčejného obrázku? Jsi nějak moc náročný... Na to stačí úplně cokoliv. Prohlížeč obrázků, Internet Explorer, Word,...
Gekon
Profil
Peca
No, tak to úplně nemyslím, chci něco, u čeho si můžu vybírat ze šablon (přednastavené rozměry podle typu obalu). Jinak bych věděl i bez tebe, že si můžu obrázek vytisknout i ve výše zmiňovaných programech.
koudi
Profil
http://www.undercoverxp.tk/

opravdu pěknej a jednoduchej prográmek.
Gekon
Profil
koudi
Díky, přesně něco takového jsem hledal
souki
Profil
Gekon
zkus CD popisovač z www.stahuj.cz ... to je spíš editor obalů... sám ho používám, ale kdyby bylo něco chytřejšího byl bych radši....
Mě by stačilo, kdyby tomu programu stačilo zadat nadpis a seznam filmů a on mi vytisknul s velmi jednoduchou grafikou přední a zadní obal :(
katka
Profil *
Ahoj poradí mi někdo kde seženu program k tisku na dvd ne obalu ale potřebuji vytisknou obrázek ktery pak nalepím na to cd ?mam papír (nálepka ) kde jsou dvě kolečka pod sebou.Děkuji za odpověď
pospecc
Profil *
Ahojky lidi, nevíte někdo o odkazu na cd obaly. Snažím se hledat obaly různých alb a nic... Díky
Mistr
Profil
katka
Nakresli si ho v nějakém grafickém programu. Já pro to jednou použil i AutoCAD.
Strapuska
Profil *
Jak funguje tento program prosím napište? Děkuji
Gekon
Profil
Strapuska
Funguje dobře, proto je asi tak žádaný a drahý.
Gábi
Profil *
Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit, nějaký dobrý program na tisk obalů na dvd? Jenže myslím, který má i v nabídce box na 4,6,10 dvd. Používám undercover xp, a tam je jen na 6 dvd. Diky za pomoc :)
gaggu@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0