« 1 2 »
Autor Zpráva
timmi
Profil *
Chci si koupit nový notebook, ale potřeboval bych poradit (podle vašich zkušeností), jakou značku ANO, jakou značku radši NE. Cena by měla být max. 20 000 Kč.

díky za rady
Gekon
Profil
Za dvacet tisíc bych ti doporučil něco od ASUSu. Je to nejlepší značka notebooků, ale budou stát takových 22k. Za 18 klacíků se dá pořídit třeba slušný ACER, který má DVD vypalovačku, 15,4" displej, 512 MB paměť, 80 GB disk. Ale jinak ACERy nemusím, mají blbé baterky.
timmi
Profil *
No právě. Já měl zálusk na ACER - dobrý ceny, slušná výbava. Můžeš mi prosimtě napsat konkrétně, v čem jsou ty baterky u ACERu špatné??
Ice
Profil
timmi
hlavně si ho při nákupu pořádně prohlédni. Skrz monitor. Ne každý v této cenové skupině je dobrý. Špatný pozorovaci uhly, barvy...
timmi
Profil *
Ice: A jaký ty máš názor na baterky u ACERu??
timmi
Profil *
A co říkáte na tenhle tip: http://www.megaobchod.cz/Asus-A6RP-AP018-M420-1-60-512MB-60GB-15-4-DVD -RW-DL-_g21092.html
timmi
Profil *
Sorry, blbě jsem to vložil do odkazu, takže ještě jednou tady: notebook ASUS
Co na něj říkáte?

díky za postřehy
dushik
Profil *
Rozhoděn bych do Aceru nešel. Jestli nechceš běhat rok po reklamacích, pak acer určitě ne.
Znám spoustu majitelů aceru a všichni byly min. 2x na reklamaci. Ale potom už jim to fungovalo dobře :-)

Já doporučuji značku HP - velice dobrá kvalita, ale zase trošku na úkor designu.
Jinak ASUS je dobrá volba taktéž. A dá se sehnat i za nízké ceny.

Tohle je můj tip

2.HP Compaq d 6715s - RU655EA
cena: 15480,- bez DPH,
Sempron 2000, 1024 MB, 80 GB, DVD+/-RW LightScribe SuperMulti DL, TFT 15,4" 1280x 800, 2.7 kg
VGA: ATI Mobility Radeon X1250, LAN: 10M/100M/1G

Ještě není špatný tento

1.Fujitsu_Siemens Amilo Pa1510 - CZ3-NXM06-PA1
cena: 16900,- bez DPH, Představení
Sempron 64 1800, 1024 MB, 80 GB, DVD+/-RW DL, TFT 15,4" (širokoúhlý) 1280x 800, 2.8 kg
VGA: ATI Radeon Xpress 1150, sdílená do 128 MB, LAN: 10M/100M


ALE HLAVNE NE ACER.....i když ceny budou rozhodně lákavé.
embee
Profil
IBM nebo Apple :DDD
losak
Profil *
rozhodně HP, popřípadě IBM ale maj strašný grafiky, popřípadě ještě Asus.
Acer bych si nekupoval, maj na ***** baterky, přehřívaj se, větráky ti vodejdou do půl roku.
Acer rozhodně ne!!!
Gekon
Profil
Vůbec vám nevadí, že to je rok starý trhead, že?
embee
Profil
Gekon
no lol :D
fistulak
Profil *
Koupil jsem si notebook HP Pavilon dv6303eu. Po týdnu jsem šel reklamovat dvd mechaniku,nešla manualne otevřít.Dali mi nový kus a za dva týdny jsem tam šel s tou samou zavadou.Na opravu jsem čekal skoro měsíc ale dobrý,ted funguje.Protože jsem začatečnik tak jsem po měsíci zjistil že místo paměti RAM 2x512 MB tak tam mam 960 MB RAM. Mužete mi někdo poradit?
RPG
Profil
fistulak
Ten notebook má integrovanou grafiku. hádám, že chybějících 64MB RAM má přidělená právě grafická karta. Je to normální, s tím si hlavu nelam. A 64MB dolů tě imho taky nevytrhne.
fistulak
Profil *
Našel jsem parametry:Grafička je integrovaná nVidia GeForce Go 6150 s až 128 MB sdílené paměti.Nevím jestli je to ono,já jen že po připojení k netu se mi strašne spomalý komp. a nevím čím to je.A děkuji za odpověd.
RPG
Profil
fistulak
Co znamená "po připojení k netu"? Jde o připojení k síti, nebo otevření int. prohlížeče?
fistulak
Profil *
Po připojení k síti.
Kolibáč
Profil
Rozhodně nekupuj Acer. DO dvou let se rozpadne.

Za tuhle cenu bych doporučil HP nx6110, nebo tak nějak -- jsou s ním dobré zkušenosti (až na základní desky, které se kazí).

Pokud to nemusí být nové, je ideální jetý ThinkPad. Dobrý prý je http://www.usanotebook.cz/.

Doporučil bych také Macbook, ale ten je dražší. Má skvělou výdrž a baterie (až 6 hodin).
scheisser
Profil
kupuju dell inspiron 1521 za 18000 kc . novy na netu. ma 1.8 procesor 2GB ram 160 Gb hdd ,web cam bluetooth , wifi , 256 grafiku. je to dobra cena ? a jakou baterku doporucujete ? 6 cell nebo 8 cell ??? diky za odpoved
scheisser
Profil
sorry ma to byt 9 cell misto 8
Streamer
Profil
ACER nekupuj... acer do 20k je proste len kus lacneho plastu ktoremu sa odlomia aj panty
lacne Fujitsu-siemens tiez nie... amilo seriu urcite nie, tiez su to take labilne hracky....
ja by som odporucal Toshibu ak nejaka do 20k existuje
kimono
Profil *
hele záleží na co ten notebook chceš. ale značku bych doporučil toshibu nebo HP hlavně nekupuj acer nebo asus. Ty maj strašne na prd šasi vůbec to nedrží při sobě a je to měkký.
Kolibáč
Profil
Repasovaný IBM ThinkPad (kvalita), popřípadě Macbook (design, výdrž na baterie).

Zásadně nedoporučuji Acer, nebo podobné šunty. Když už, tak HP.

Aha, já už přispíval.
embee
Profil
Kolibáč
kolibo co ty tu delas? :DDD
Axamith
Profil
Rád bych se také zeptal na jeden notebook. Mám tyto požadavky :
dispaly 17", RAM 1024 MB, HDD min. 120GB a hlavně vlasní paměť grafické karty. Baterie mě moc nelimitují, většinou ho nebudu používat v terénu. Cena kolem 20.000 dez DPH. OS si dokoupím samostatně
Vybral jsem Acer Aspire 9302ANWSMi
Máte s ním někdo zkušenosti.
Kolibáč
Profil
Axamith
Dobré až na to, že je to Acer.

embee
Vzdělávám veřejnost.
pHeela
Profil *
Zdravim- chci si tento tyden koupit notebook- fotim a delam grafiku (obcas na kseft, ale hlavne pro sebe), hry nehraju, potrebuju ciste nadupanou RAM, dobrej obraz a takovy ty klasiky jako WIFI, vypalovacku, bluetooth... uz jsem byl rozhodnutej pro MacBook s tim, ze ho budu napojovat na vetsi monitor, ale dneska po precteni par prispevku na ruznejch forech fakt nevim. Potrebuju taky spolehlivost... poradi mi, prosim, nekdo?
macek
Profil *
Zdarec, Acera vubec nedoporucuju, je to takovy zmetek, ze to nema obdoby, daval jsem za to pred 2roky 30tis, ale jsem dodnes s tim drekem nespokojeny. Hlavne se prehriva, je hlucny a hned po prvni instalaci uz druhy den nesel nahodit - vadny MB, taky ctecka karet mi znicila 2GB kartu, je to proste zmetek a acer uz u me navzdy stratil, takze cokoliv, jen ne Acer.

PS: Treba jsem mel smulu na zmetkovy kus.
Romy
Profil *
dobry den,prosil bych o váš názor na tento notebook.Microstar EX600X-032cz.intel core2 duo,nvidia geforce 8400m g,160 hdd,2048 mb ddr2,displej1280*800 wxga,cena cca 24000 bez os. predem dekuji.
koule
Profil *
kup apple. nec lepšího neni. mam macbook a je super. hodně velká výdrž baterky a dobrá wifi
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0