« 1 2
Autor Zpráva
daavee
Profil *
Na netu jsem narazil na porovnani vykonu grafickych karet pro notebook. Jejich celkem dost a vyznat se v nich neni zase az tak snadne. Ono totiz nekdy integrovana graf, karta ti da vetsi vykon, nez nejaky vybehovy typ nesdilene graf. karty.

Mrkni na http://www.itexpert.cz/ja-vybrat-notebook-graficka/

Jinak mel jsem notebook ACER a po zkusenosti se servisem teto znacce rikam UZ NIKDY. Ne ze by notebook byl sam o sobe spatny, ale kdyz jsem reklamoval napr. nefunkcnost klavesnice, tak se nejprve snazili chybu prenest na me, a potom jim stejne vymena trvala 3 tydny. Kdyz se mi ta sama vec stala o rok pozdeji, koupil jsem si tu klavesnici pres intenet sam (cca 650 Kc) a vymenil jsem si ji sam a mel jsem to za 2 dny. A to pripominam, ze to tehdy byl manazersky notebook za 65000 s dania triletou zarukou.
Joker
Profil
Jinak mel jsem notebook ACER a po zkusenosti se servisem teto znacce rikam UZ NIKDY.
Ono to je relativní, třeba kámoš zas nadává na IBM, nyní Lenovo... že někdy vloni nakoupili do firmy 10 notebooků a všechny už byly opravované, některé i víckrát.
luuu
Profil *
prosim o radu,chci si koupit dell inspiron 1521-maj ho v promo akci za 21000,- je to dobry komp?vyplati se a umi neco? pouzivam photoshop a 3D programy. dekuji za nazory
daavee
Profil *
Ono to je relativní, třeba kámoš zas nadává na IBM, nyní Lenovo...
To mas pravdu. Ja holt davam na svou zkusenost - stejne tak se chova vetsina nakupujicich.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0