Autor Zpráva
Why?!
Profil *
zdravim, chtěl bych poprosit jestli někdo nevíte jak bych mohl na flasku hodit dost citlivý a osobní textový dokumenty(moje přístupová hesla apod), který by byly zaheslování minimálně 8i znakovým(ideálně 16ti až 24 znaků..., ale pokud by nic nebylo, tak klidně i jeden znak, furt lepší než nic :) ) heslem (kdybych ztratil nebo mi někdo ukradl tu flashku) a pak kdekoliv např ve škole neo kavárně si to mohl otevřít bez jakýchkoliv nainstalovaných programů, jenom jednoduchým vložením hesla...pls poraďte
Miloš
Profil
„Na trhu ale už jsou i USB disky s možností kryptování dat. “ (citace z Živě).
Why?!
Profil *
hh, jj to je pěkný...to si možná pořídim to je fakt dobrej nápad...ale tet to namam a potřebuju to zaheslovat...jeden soubor, nebo textovej dokuent...vim o tom že by se to dalo zabalit ale to je lehce rozkódovatelný...
ah01
Profil
Narazil jsem na program KeePass (správce hesel). Podle jejich fóra a Googlu to vypadá, že by mohl jít nahrát na USB disk. Zkus to (?)
Bubák
Profil
Na podobné věci jsem používal winrar, nyní dávám přednost programu 7Zip. Nevýhodou je, že musíš spustit program.

Další možnost je zazipování (Microsoft ZIP archív pojmenoval "Komprimovaná složka"), podpora ZIP formátu je ve win ME a win XP, takže jde o službu OS. Údajně jde šifrování ZIPů snadno překonat, ale diplomaticky řečeno, to nemohu potvrdit, ani vyvrátit.
Jakub
Profil
TrueCrypt
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0