Autor Zpráva
anik
Profil *
ahojte... dnes osm si nainstaloval winamp a nejak sa mi aj nainstaloval winamp agent...a nejak mi nejde vypnut..teda vypnut ide ale nejde vypnut na trvalo, teda mne nejde..neviete kde sa da vypnut? pls
Jacker
Profil *
po spusteni, treba pres nejaky tweak treba tweak XP nebo to odinstalovat a nainstalovat znovu a pri instalaci samotne dat pryc fajfku od user agent in tray
anik
Profil *
nj....vlastne ten tam aj moze byt ale neviete ako dat prec tu jeho ikonku v system tray (show icon in system tray)? dik
Gekon
Profil
Zkus Start - spustit - msconfig - po spuštění
Bubák
Profil
Napiš příkaz "msconfig" najede "Nástroj pro konfiguraci systému". Zvolíš kartu "Po spuštění" a pak ti zbývá zjistit, které zatržítko zrušit.

Gekon
To jsem to psal pěkne dlouho, hlavně jsem čučel, co se mi spouští při startu ;-)
anik
Profil *
thx
anik
Profil *
a teraz sa mi po starte zobrazuje taka volovina...neviete co to znamena? a ako to vypnut?
Spikee
Profil
anik
Neviem, či myslíš to čo ja, ale skús zaškrtnúť "Nezobrazovať túto správu, ...".
Spikee
Profil
Hop, odoslal som to dvakrát :-)
anik
Profil *
ok thx :)..a este by som sa rad nieco opytal.. Som si dnes nainstaloval Firefox beta2 (najnovsia) a oddinstaloval som si staru 1.5. No teraz mi vznikol taky problem ze ked mam pripony .php tak sa mi nejde nastavit moznost aby to otvaralo vo firefoxe (ale v koncovke .html ide aj to funguje) a aj ked to chcem vnom otvorit tak mi to vyhodi tabulku CHYBA VO VYKONAVANI PROGRAMU.. nechapem to lebo pri pripone .html to ide...neviete co stym?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0