Autor Zpráva
Mistr
Profil
Nově známá používá program Mozilla Thunderbird. Do programu ale stahuje poštu z více účtů, takže ten levý sloupec "Složky" vypadá podobně jako na tomto obrázku, který jsem našel na internetu.



Problém je v tom, že jakmile zvolím Vyzvednout poštu, stáhne se pošta jen z jednoho účtu. Jak programu vysvětlit, aby poštu stáhnul z obou účtů?

Zřejmě na to existuje jen nějaký malý trik, ovšem když člověk (narozdíl ode mě) ví kam sáhnout...

Díky za radu.
mila
Profil
Někde v nastavení jednotlivých účtů se určuje, zda a jak se má pošta stahovat.
Mistr
Profil
Někde v nastavení
Jasně. Trochu konkrétněji by to nešlo? ;-)
Předem díky.
bojars
Profil
Nepomôže toto?

http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=38343&topic=1555
VitaZ
Profil
Jdi na Nástroje > Nastavení účtu > a pak u jednotlivých účtů na Nastavení serveru > Rozšířené a pak případně vyber zda chceš poštu stahovat do globálního adresáře (jen tak můžeš zadat volbu "zahrnout tento server při stahování nové pošty".
Ale daleko jednoduší je, alespoň podle mě, rozkliknout to tlačítko "Vyzvednout" vlevo nahoře a pod ním vybrat volbu "Příjmout všechny nové zprávy"
Mistr
Profil
VitaZ
Ale daleko jednoduší je, alespoň podle mě, rozkliknout to tlačítko "Vyzvednout" vlevo nahoře a pod ním vybrat volbu "Příjmout všechny nové zprávy"
Což to ano, ale jak píšeš, musíš to tlačítko rozkliknout, což je svým způsobem trošku nepohodlné. Proto jsem hledal nějaký jiný způsob.
Mistr
Profil
VitaZ
stahovat do globálního adresáře
Mimochodem, co je to ten globální adresář?
bojars
Profil
Mistr máš pri všetkých účtoch zaškrtnuté toto?

Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0