Autor Zpráva
Enspancio
Profil *
Dobrý den. Uvažuji o koupy nového pc.

Chci kupit pouze bednu. Mám pouze cca 10775 kč .. prosím poraďte co koupit. A kde. Uvažoval jsem na Intel Celeron D .. nebo AMD Athlon 3200+ .. dále mi vrtá hlavou Grafická karta ... tady jsem v nesnázi, co ATI RADEON X1300 128 MB DDR2 ??? Chtěl jsem koupit nVidia G-Force 6200 TurboCache ale ...

Na více než 512 MB nemám penízky :'( ..

Prosím poraďte mi .. díky moc.
Gekon
Za 10 775 bys měl na Pentium 4 3,06 GHz, 1 GB DDRAM, RADEON X1300, ASUS základovku s int. grafikou, a ještě ti zbyde na nanuka.
Enspancio
Profil *
Mno dík, to by bylo super !! Ještě řekni kde to koupit pls ..

PS: Jestli to výjde .. beru tě za slovo .. a toho nanuka si dám :D (byť o vánocích)
Gekon
Zkus třeba wwww.anacomp.cz
Mistr
Gekon
wwww.anacomp.cz
:-)
Mistr
Gekon
wwww.anacomp.cz
:-)
Gekon
Mistr
No jo, no... ještě před dvěma týdny bych napsal AGEN, ale... Ty víš co:)
pE eLL
Enspancio:

zkus se podivat na aukro aj.... za ty penize se da sehnat obstojna starsi sestava

ohledne grafiky pokud nehrajes hry tak bohate staci integrovana, pokud hrajes tak vem nejmin 7600gst
Gekon
pE eLL
Rozhodně bych mu doporučil spíš X1600, než nějakou prašivou Nvidii... IMHO :)
pE eLL
gekon:
aati x1600 je starsi pomalejsi a je to konkurence pro 6600gt a ne pro 7600. ati uz konecne vydala x1650 coz je urcene jako konkurence 7600 ale to nez se k nam dostane tak uz to bude zastarale - ati tady hodne zaspala.

pokud by trval na ati tak pak jedine x1800gto - tusim ze karta od znacky HIS sla odemknout a udelat s ni x1800xt nebo tak nejak ale nechce se mi to hledat. ale to sme cenove trosku vys a ke zbytku sestavy by to uz stejne nemelo moc cenu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0