Autor Zpráva
Vlk1954
Profil
Zdravim. Mám problém, a to, že se na počítači nedostanu do svých složek! Nevím co se stalo, ale od včera, když chci otevřít nějaký program v adresáři "program files" , tak mi to píše "Přístup byl odepřen." Z toho usuzuji, že je to ošetřené proti přístupu uživatele, jenomže problém je, že jediný uživatel na tomto počítači jsem já. Další uživatelé pak jsou připojení přes síť, tak mě napadlo jestli se mi někdo z nich "vtipně" něhrabal v nastavení??? Jenomže nevim co mam udělat abych to opravil zpátky?? A jenom tak pro představení situace.. když u toho souboru nastavím "složka sdílená v síti" tak se tam pak dostanu i já, ale nehodlam to nastavovat u všech svých složek.. :( Pokud někdo víte co s tím tak díky moc :(
Marcus Flintus
Profil
1) nebylo by špatné napsat o jaký jde operační systém.

2) pokud ti další uživatelé přes síť jsou jako admini pak nevidim důvod proč by ti nemohl tvé nastavení trochu upravit :)
Vlk1954
Profil
1) Windows XP

2) Ne, admini to nejsou, jsou to pouze lidé z baráku, se kterými mam propojený počítač.
Enspancio
Profil *
Mužeš to zkusit přez příkazy net v MS-DOS batch. Vytvoř si new admin uživatele. Nebo se můžeš odpojit z místní sítě a vše si přenastavit podle sebe. Dále bych radil něco jako firewall.

1, Windows .. co bys čekla od něčeho tak primitivního ? - já vím mám taky Win XP (prof) ... ale hned jak bude new. komp co snese více operačních systému natáhnu si lynux. A hele s ním takové problémi nejsou. Neboj neradím ti koupi nového OS. Pokud najdu svůj prográmek pro přidávání Admin účtů tak ho sem dám ;).

2, jak jsem řekl Firewall. Používáš Total Comander ? Zkus ho. Jinak doporučuji neukládat své programy do Program Files. A lidem z baráku bych takoví přístup nedával.

tkže mmnt bude tu ten prográmek ..
Enspancio
Profil *
plususer

neručím za cokoliv spojené s tímto programem ano ?

PS: nevyužívá windowsovského WinAPI - je dělaný pomocí MS-DOS batch
Joker
Profil
Nojo, proč by lidi na síti v baráku měli mít účet na mém počítači? Nějaký adresář se sdílenými soubory a víc bych nedával.

Ohledně toho nastavení, co se přihlásit jako administrátor (každé Windows musí mít nějaký admin účet) a nastavení si změnit? ;)
Anonymní
Profil *
To mi připomíná hlášku, kterou dělá Kerio Firewall, když tam náhodou něco zakážeš. Máš Kerio? Jestli ne, tak jsem nic nepsal.
@
Profil *
Co je to lynux?
Bubák
Profil
@
Jsi ještě neviděl překlep?
LOL?
Profil *
BUBUBU
Mistr
Profil
LOL?
Klídek...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0