Autor Zpráva
Tomik
Profil
Dobrý den všem diskutujícím,
chtěl bych se zeptat, jak se možné vypálit DVD video (z Pinnacle Studia mám přímo vygenerovanou složku VIDEO_TS) a nějaká libovolná data (HTML, MP3, a další formáty, ketré mají být čitelné primárně pouze na PC).

Chtěl bych dosáhnout podobného výsledku jako má např. časopis CHIP se svými přílohami, pokud DVD z CHIPU vložím do nějakého přehrávače DVD, pustí se film, pokud jej vložím do PC mechaniky, otevře se daný program -> DVD se chová jako datové.

Já mám zvlášť data a zvlášť složku DVD videm, a můj problém je, že nevím jak je vypálit na jedno DVD společně.

Pomocí Nera (mám verzi 6) se mi to nedaří, pokud zvolím vypálení DVD video disku, nelze přidávat jiná data, než DVD video -> nevypálím tam tedy data, pokud zvolím vypálení datového DVD, kam přidám jak složku s DVD videem, tak data -> data fungují jak mají, DVD video, jsou ale pouze soubory a žádný z přehrávačů (ani stolní, ani software na PC) mi to video nepřehraje.

Poradí tedy někdo, jak lze na jeden disk (popř. pomocí jakého softwaru) vypálit jak DVD video, tak nějaká další data.

Díky moc.

PS: omlouvám se za zřejmě lamerský dotaz a jeho délku, snažil jsem se jej popsat v kratší formě, ale to zase ztrácel na srozumitelnosti. :-)

Pěkný den! Tomik
Alphard
Profil
někde jsem o tom četl, teď to nemůžu najít, ale jestli si vzpomínám, tak video musí být na začátku DVD stopy => načtou DVD přehrávače a data až na konci stopy => přečte jen počítač
na software si vážně nevzpomenu
Tomik
Profil
Zkoušel jsem nejprve vypált video (právě proto, že si také pamatuji, že by video mělo být na začátku) a potom dopálit data, ale bohužel po vypálení DVD videa Nero chtě, nechtě disk zavře a už nic nedopálím. :-(

Za software, který by to nějak udělal, ideálně sám, bych byl vděčný... :-)
Tomik
Profil
Nikdo neví, nikdo neporadí?

Budu rád i za jakýkoli odkaz na nějaký web, který se podobné tématice věnuje, zdímal jsem Google, seč to šlo, ale bohužel nic. :-(
Bubák
Profil
Zkoušel jsi www.cdr.cz ? - Stránky se věnují CD a DVD problematice a je tam i fórum.
Tomik
Profil
Bubák
Díky, dotaz jsem tam podal a do druhé dne jsem dostal odpověď. Viz. http://www.cdr.cz/a/diskuze/1638 .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0