Autor Zpráva
tpikalek
Profil
Mám problém s připojováním fashdisků a foťáků na dvou PC. Když disk připojím, najde to HW, ale nepřiřadí to písmenko. Nemůžu je přiřadit ani v Ovládacích panelech.
Možná vím, kde je problém - neběží služba "Přístup k zařízením standardu HID". Když ji chci mauálně spustit, vyhodí to chybu. Zajímavé je, že to po každém restartu vyhodí jinou chybu. Jedou to bylo, že nebyl nalezen soubor, poté nebyl nalezen modul a teď služba není povolena a není s ní spjato žádné povolené zařízení. Přitom povolena je a žádné zařízení zakázáno není. Soubory by měly být všechny, protože jsem už ze zoufalosti nechal z instalačního CD přeinstalovat všechny soubory systému a z internetu jsem stáhl nejnovější aktualizace.
A co je nejhorší - tohle se děje na dvou PC. Jediné, co mají společné je právě Windows XP SP2 a jsou propojeny ještě s dalšími dvěma PC do sítě.
Na jednom z těch PC jsem nechal projet AdAware, Spybot a defragmentovat disk, než to začalo. Na druhé jsem ani nesáhnul a nikdo jiný to udělat nemohl, protože rodiče pracují s omezenými právy.
Prosím pomožte, už jsem zoufalý... Díky.
tpikalek
Profil
Takže tou službou to nebude. Už se mi ji podařilo zaktivovat (zatím jenom na 1 PC) a stále to písmenka nepřiřazuje ani nejsou manuálně přiřadit...
Gekon
Profil
No a nešlo by to přes Správce disků?
tpikalek
Profil
Nemůžu je přiřadit ani v Ovládacích panelech.
Tím jsem myslel Správce disků...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0