Autor Zpráva
alois
Profil
Ahoj

Nestalo se Vám někdy, že by Total commander nahrával soubory na server s náhodnou velikostí? (teda ono to není zas až tak náhodné - dokola se opakuje několik velikostí.)
Mám soubor asi necelých 9KB a např. 2048 nebo kolem 7000 pak taky kolem 8000 B. Nevím co s tím myslel jsem že jsem napaden virem , ale to už i nemyslím...
Použil jsem i pasivní režim....
Soubory jsem nahrával na různé servery....
Zkoušel jsem něco měnit v nastavení, ale žádná změna...
Jsou programy u kterých se kopírují soubory s velikostí jakou mají např. ClearFTP , ale Total je Total... nerad bych jen tak přišel o jeho FTP funkci...

Nevíte co s tím?

Alois
Bubák
Profil
Přenesly se soubory na server celé?

Něco podobného se mi "kdysi" stalo, soubory se nepřenesly celé, problém v nekkalitním připojení, po telefonické reklamaci je vše vpořádku.
alois
Profil
Nepřenesly se celé...
Když jsem se pak na něj díval jak se přenesl, prostě ten textový soubor byl ukončen v části textu.

Na připojení si stěžovat nemůžu:-), jsem připojen docela rychle a kvalitně... ale spíš jedná se o program total commander. V clearFTP vše funguje jak má, ale není to ono... Total dovolí mít nejen dvě okna vedle sebe, ale ještě v těch oknech i záložky...A na to jsem zatím alternativu nenašel, vždy vidím pouze dvě okna vedle sebe bez záložek u jiných programů co jsem zkoušel.
alois
Profil
A ještě abych dodal, že když např kopíruji 4 KB soubor tak to je v pohodě. Nevím sice od jaké velikosti přesně to začne osekávat soubory(ale 9KB už jo).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0