Autor Zpráva
mipo
Profil
Zháňam čítačku RSS (nie webovú), ktorá dokáže otvárať správy do Mozilly a nie do IE, t.j. keď otvorím správu (príspevok) do nového okna spustí sa Mozilla a nie IE.
Acci
Profil
Přímo pro Mozillu existuje rozšíření Sage
mipo
Profil
2 Acci: Safe je iba pre Firefox (Sage is a lightweight RSS and Atom feed aggregator extension for Mozilla Firefox. ).
lukysy
Profil
mipo IMHO to záleží na nastavení výchozího browseru, ne? Nebo některé to mají v nastavení, teď si nevzpomenu která čtečka...
mipo
Profil
2 lukysy: AFAIK nie. Mozillu mám nastavenú ako defaultový prehliadač a nič. Jediná čítačka, ktorá mi na takomto princípe fungovala bol FeedReaderCZ (keď som jej nastviť otvárať správy do nového okna). No ten už nechcem ani vidieť.
RSS Point spúšťa IE a v jeho nastaveniach som také nič nenašiel.
Fred
Profil
A proč tu mozillu třeba nepoužiješ, předpokládám, že máš českou lokalizaci. Co třeba přejít v záložkách na czillu odtud na mozcestník odtud na
přídavné aplikace odtud třeba na extension room a tady Mozilla extensions a tady na news a ejhle 4 kusy čteček pro mozillu ??
mipo
Profil
2 Fred: Aggreg8 a Forumzilla som skúšal včera a nepodarilo sa mi ich rozbehať. Habari Xenu som kedysi používal, ale z nejakého dôbodu som prestal, už si nepamätám v čom bola chyba.
NewsMonster nepoznám. Idem vyskúšať, ale na Czilla fóre boli spomínané nejaké problémy, tak uvidím.
Fred
Profil
mipo Pravda s Aggregem jsem měl na Mozille taky problémy, používám FF a Sage
mipo
Profil
2 Fred: Tak po nainštalovaní NewsMonster sa mi Mozillu nepodarilo spustiť vôbec. Bola nutná reinštalácia.
Fred
Profil
Tak to vypadá blbě, tak to bych se na to vykašlal a používal bych třeba RSS point
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0