Autor Zpráva
Casero
Profil
mám jednoduchý dotaz..když re-instaluju win XP zustanou tam všechna data??...jen se vymažou registry a takový ty nainstalovaný věci nepujdou spustit??...prostě jestli tam zustanou ta data..moc děkuji za odpopvěd..duležité!
Joker
Profil
Pokud nedáte při instalaci zformátovat disk, data na disku zůstanou. Úplně všechna samozřejmě ne, minimálně se přemažou Windows ;)

Ale třeba dokumenty zůstanou, i když dáte novou instalaci a vytvoříte uživatele se stejným jménem.
Pokud máte třeba počítač pojmenovaný "KOMP" a uživatele "pepa", vytvoří se pro něj složka
Documents and Settings\pepa\
Pokud Windows smažete a znova nainstalujete s úplně stejným pojmenováním, původní struktura zůstane a pro uživatele se vytvoří složka
Documents and Settings\pepa.KOMP\

...a pokud s tímhle nepočítáte, vznikne Vám následně šílený chaos v nastavení programů, když počítáte s tím, že ta správná složka je ta první a ne ta druhá, což se přesně stalo mně :o)
Peca
Profil
Nejsem si úplně jistý, ale mám pocit, že se smaže kompletní složka Windows (pokud nová instalace má být do té stejné). Jsou tam občas konfigurační soubory, nejdůležitější pro někoho např. wcx_ftp.ini z Total Commanderu, kde jsou uložené přístupy na ftp.
Většina nainstalovaných programů samozřejmě spustit nepůjde. Lepší je všechno projít, zálohovat, co je třeba do jiné složky a Program Files a Document Settings smazat úplně.
RPG
Profil
Casero
Dávej pozor na to, co děláš. Může se ti stát, že se vymaže obsah dokumentů. Jsou přece součástí Win.
Už proto bych raději všechna data ukládal do samostatné složky na disk, aby nemohla být ovlivněna reinstalací systému.
Casero
Profil
no tak dík..takže to vyšlo dobře...zazalohoval sem data...moc díky...
Ivans
Profil
reinstaloval som XP a po tom som stratil data jedneho uživatela. Kde mam hladať stratene konto?
Casero
Profil
Ivans
Jestli máš stále problém, tak si založ vlastní vlákno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0