Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Kde mám tyto ovladače získat na linux?
Šlaha
Profil
Ovladače jsou buď přímo v kernelu nebo na stránkách výrobce. Napiš, co máš za hardware
Anonymní
Profil *
CPU Type Socket 754
HyperTransport 1600 MHz
Chipset nVidia GeForce 6100+nForce 410
Memory type DDR400/333
Memory socket DDR*2
Max. Memory 2 GB
Graphics interface PCI-Express
PCI-Express X16 (X8) 1
PCI-Express X1 (X2,X4) 1
PCI 2
RAID Function Yes - nVidia nForce 410 supports SATA RAID0, RAID1
LAN Realtek 8201
Audio ALC 850
Codec channel 8
IDE ATA 2*PATA133 / 2* SATA2 3Gb/s
USB 2.0 8 (4 by cable)
DualBIOS No
PCB size 24.4x22.0 cm
Form Factor mATX
IEEE 1394 - ano 1394a

info o základce
Stinky
Profil
Tím Napiš, co máš za hardware bylo mysleno nejspíš výrobce a typy základní desky, grafické karty a zvukové karty... ne co to umí
Šlaha
Profil
Napiš, co máš za základní desku, grafickou kartu a zvukovku, tohle moc nepomůže
mara
Profil *
Já mám také obdobný problém.
Deska od Gigabyte M61VME-S2, GeForce6100 + nForce 410, DualDDR2-800, SATA2.
Problém je asi v chipsetu nForce 410. Můj suse 10 s jádrem 2.6.13 si s ním nerozumí. Při instalaci z CD se dostanu na způsob instalace a poté při zavádění to skončí s chybou, že nemůže nalézt CD. CDrom je standartně připojeno přes IDE a DISK přes SATA. Zkoušel jsem hledat ovladač na nForce 410 a bez úspěchu.

Prosím o radu kde sehnat ovladač. Na http://www.gigabyte.com.tw/ jsem nic nenašel.
tpikalek
Profil
Stáhněte si nějakou novější distribuci. Suse 10.0 je dost staré (pokud tím nemyslíte SLED, ten má ale myslím novější jádro).
SEKS
Profil
Název základní desky Asus A7V8X-X ---- kde mam sehnat ovladač?
jjonatann
Profil *
muze mi nekdo pomoct???,nemam ovladace na zvukovku a nevim co to je za zvukopvku, jak to zjistit a kde stahnout ovladace??
ja
Profil *
nevis kde bych mohl sehnat ovladac na desku K7V266A
Gekon
Profil
ja
http://www.google.com/search?hl=cs&q=K7V266A+drivers&btnG=Hledat&lr=
-/-
Profil *
nevis kde bych mohl sehnat ovladac na desku K7 FSB400
Manq
Profil
-/-
Příště hledej
problem
Profil *
Prosím o pomoc. Potřebuji ovládač na základní desku od výrobce MSI ms-6545E. Dík za odpověď.
Gekon
Profil
problem
Co je na tom tak těžkého?
problem
Profil *
for GEKON. Tak toto jsem našel taky. Ale nevím kde tam mám hledat ten ovladač. Ale jinak dík.
Mirabelka
Profil
prosím o pomoc koupili jsme Pc bez ovladačů po formátu došlo k problému a ještě k většímu když nemohu najít ovladače neporadil by někdo? Základní deska Biostar M7NCD zvuk to je jediné co jsme našli Realtek ALC 650 grafika Asus N6600 LE AGP 256MB síťová karta Realtek RTL 8201 BL[b][/b]
Win XP
Alik
Profil *
Kdo poradí začátečnici,která si odinstalovala zvuk z počítače,jak ho nainstalovat zpět?Za rady děkuji
qwas
Profil *
Alik
Nainstalovat ovladač zvukové karty.
petrk
Profil
Prosím pomocte mi najít ovladace k zakladní desce MB BIOSTAR P4M80-M4 s478, DDR, SATA, VGA, LAN, AGP, mATX .
ja.chose
Profil *
Dobrý den
Dovoluji si vám představit návod,kakým lze vydělat peníze na internetu zcela bez jakéhokoliv vkladu,nebo větší pracovní zatíženosti.Především je i v mém zájmu,aby se vám vydělávat peníze tímto způsobem dařilo co nejvíce a proto vám mohu nabízet i rady a pomoc.Na těchto stránkách je podrobně rozepsán postup,kterým si zřídíte BEZPLATNĚ (jakož i vše ostatní)ůčet u Paypal.A pak už jen stačí začít vydělávat peníze!!!
Pozorně si přečtěte návod,kde jsem přiložil i pár obrázků,které vám dosti usnadní práci
Veškeré informace najdete na stránkách

Poznámka moderátora: to víš, že jo, ******** spammere. Odkaz odstraněn. Chcípni. Yuhů!


Přeji příjemné vydělávání peněz
Plaváček
Profil
ja.chose

Dovoluji si vás upozornit, že jste prachsprostý spammer a doufám, že moderátor váš příspěvek promptně odstraní.
nightfish
Profil
Plaváček
kdyby jenom jeden příspěvek - zatím jsem jich našel tak 5 v různých otázkách
marwik
Profil *
shanim ovladac na zvukovku k zakladovce K7S5A. jeden sem nasel ale negunguje :'(
petrk
Profil
shanim ovladac na zvukovku k zakladovce K7S5A. jeden sem nasel ale negunguje

Nevím který jsi našel ale já používám v kanceláři na týhle desce tento

http://www.softwarepatch.com/utilities/sis7012ure-security.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0