Autor Zpráva
Nerghal
Profil *
odkedy som si nainstaloval windows s SP2 tak sa nemozem pripojit na ziadne FTP ... ani aktivne, ani pasivne, ani so zapnutym firewallom, ani bez neho. stretol sa uz niekto s tym? jedine FTP na ktore sa mozem pripojit je lokalne na nasej sieti.
Bubák
Profil
jedine FTP na ktore sa mozem pripojit je lokalne na nasej sieti
Není to blokované na síti? Mohlo se náhodou stát, že na síti zablokovali (schválne, omylem) FTP ve stejnou dobu, jako ty jsi nainstaloval SP 2.
Funguje ti aspoň download z FTP serveru?
ftp://82.117.129.16/IdosDataUpdate/Win/ZIP/BUSS_P.ZIP (Velikost: 4.369 B)

Zkoušel jsi více programů pro FTP?
Nerghal
Profil *
nie, download mi takisto nefunguje. teraz si ani neviem spomenut, ci som uz nieco po nainstalovani XP SP2 tak tahal z FTP. mozno to naozaj zablokovali oni. skusal som to len cez windows a cez total commander. ale TC ma nikdy nesklamal co sa tyka FTP pripojeni.
Bubák
Profil
Nerghal
Zkus si zjistit, jestli ostatním v síti funguje FTP. SP2 a záplaty na tohle vliv nemají. Taky mám SP2 + všechny záplaty a FTP mi jede bez problémů.

Možná to někdo pomůže, když sem hodíš výpis toho, co píše TC při nezdařeném pokusu o FTP spojení.
Nerghal
Profil *
Ked sa pripojim cez active tak napise Illegal PORT command, ale to neslo nikdy. Ked cez passive tak pri vykonavani prikazu PASV sa to zasekne a neide to dalej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0