Autor Zpráva
Hujer
Profil
Tak přátelé, opravdu už nevím - prosím o radu. Dnes došlo k tomu, že jsem musel zformátovat HDD (asi po 20 v životě, vždycky to bylo OK). Do Outlooku jsem udělal 3 účty - nazývejme je např. A (výchozí), B a C. Když pošlu mail z A do A, vše je v pořádku. To samé z A do B a z A do C. Když ale změním výchozí např. na B, popř. C, maily odejdou, ale tím to končí (neobjeví se ani v mailboxu na Centru). Zbývá dodat, že zkušební zprávy mi přišly ze všech 3 účtů v pořádku. Věděl byste někdo, kde mám hledat chybu ?
djlj
Profil
Máš správně nastavený SMTP server?
Hujer
Profil
SMTP je nastavený u všech účtů stejný....
Mistr
Profil
Co nějaké heslo, neupsal jsi se v něm? Nebo ověřování? Vše je nastaveno stejně jako u varianty A?
Mistr
Profil
maily odejdou
Máš je v odeslané poště v Outlooku?
Hujer
Profil
Dneska ráno jsem znovu zformátoval HDD - už nechodí ani výchozí účet. Hesla, pop3, smtp server, servet SMTP vyžaduje ověření zapnuto - všechno 100x zkontrolované. Když něco odešlu z Outlooku, vše se objeví v odeslané poště - do mailboxu na Centrum.cz to ale nepřijde. Je zajímavé i to, že včera, když jsem dal >>test nastavení účtu<<, tak mi přišel potvrzovací mail i SMS, dnes ne (jinak test proběhne OK). Když ale pošlu mail např. z účtu B do C (nebo do A) přímo z mailboxu Centrum.cz, do Outlooku mi to přijde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0