Autor Zpráva
Mistr
Profil
Přátelé,

díval jsem se po skenerech formátu A3. Nechal jsem si na jyxo.cz vyjet skenery podle ceny od nejlevnějšího. První dvě položky patří značce MUSTEK. Znáte ji? Máte s ní nějaké zkušenosti?

Mě zaujalo, že zatímco ostatní firmy začínají s cenami A3 skenerů někde na 25 tisících, MUSTEK nabízí stroje již něco málo přes 3 500,- Kč, což je na první pohled "podezřelé".

Takže máte se značkou MUSTEK nějaké zkušenosti?

Díky.
INSiGHT
Profil
Po rychlém shlédnutí technické specifikace je myslím podstata rozdílu v ceně jasná.
Jinak Mustek není IMHO nejhorší výrobce.

3600,- > optické: 300× 600 bodů
interpolované: 9 600 × 9 600 bodů

17000,- > optické: 3 600 × 1 800 bodů
interpolované: 19 200 × 19 200 bodů
Bubák
Profil
Mustek není výrobce, pouze si u asijských výrobců nechává zboží oznacit svou značkou. Poměr cena/výkon je obdobný jako u renomovaných výrobců.
Hugo
Profil
Mistr

Já mám scanner Mustek v práci a jsem spokojen, rychlý a scanuje kvalitně.
Mistr
Profil
Hugo
Já mám scanner Mustek v práci
Můžu být zvědavý, jakou práci děláš a k čemu scaner využíváš (skenování dokumentů, filmů...). Díky.
mila
Profil
Máme doma dvd přehrávač od této firmy. Těžko zobecňovat, ale přesto: funguje, ale mám pocit že nějak pomalu, neintuitivně, prostě nemůžu najít konkrétní chybu, spousta drobností, které se člověk naučí přehlížet, ale přesto to není ono...
thingwath
Profil
Ten první je navíc CIS snímač. (interpolované rozlišení je údaj, který nevypovídá o ničem, ani se na to nekoukejte)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0