Autor Zpráva
Vlk1954
Profil
Zdar mam problém, s lime wire....
Dřív jsem na počítači lime wire měl, fungoval, ale odinstaloval jsem ho...
Dnes jsem si ho chtěl znovu nainstalovat... Instalace proběhla v pořádku, ale program nejde spustit...
Nevíte někdo co s tím?
Kdyžtak dík =o]
Filips
Profil
A co to dělá a nedělá? Píše to něco?
Vlk1954
Profil
Právě že ne.. Nestane se vůbec NIC.
Anonymní
Profil *
Instalace proběhla v pořádku, ale program nejde spustit...
Čau, a zkoušel jsi přeinstalovat javu? .. celej limewire běží přes javu... koukal jses do procesů co to napíše? .. alespoň na chviličku by se měl oběvit proces "LimeWire.exe" ..
Lucka 333
Profil *
Čauky, může mě někdo napsat adresu na který se dá stáhnout muzika (celé alba) zdarma.
A jestli to jde přes program LIME WIRE a jak. Každý říká jak je to jednoduché, ale asi jak prokoho.
Jsem zčátečnice. Díky moc][b][/b]
Gekon
Profil
Lucka 333
Přečti si pravidla diskuse.
Lucka 333
Profil *
Ráda bych, ale kde se dozvím vše potřebné
Petr Tichý
Profil
Lucka 333
http://google.com/
Lucka 333
Profil *
Jste hodní, že se mě snažíte pomost, ale já jsem opravdu začátečnice a musím to mit
napsané jak se říká polopatě, co napsat a na co kliknout zkrádka postup. to chci asi moc co./ qooqle.com/ je něco jako /seznam/, ale nevím co mám zadat abych se dostala k tomu co potřebuju.
djlj
Profil
Lucka 333
Lucko, kolegové diskutéři ti chtějí za prvé sdělit, že diskuse o o stahování hudby odporuje zdejším pravidlům, a za druhé, že se máš naučit hledat ;). Zkus zadat právě to, co chceš vyhledat: třeba „stahování limewire“. A není to qoogle, ale google.
karlos
Profil *
jak spustit limewire nejde mi to spustit nic se neukaze
boots
Profil *
ahoj, mam nainstalovan limewire...ale kdyz zadam do vyhledavace,co potrebuji, nenajde to nic...nejaka rada, pls??
Gekon
Profil
boots
Připoj se na internet.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0