Autor Zpráva
PJ
Profil *
Bohužel jsem si musel kvůli testování stránek v IE7 nainstalovat SP2 na WinXP.

Na localhostu mi jede několik virtuálních serverů, které jsem směroval přes hosts. Po instalaci SP2 však žádný z virtualních serverů neotevřu, localhost jede perfektně a obsah virtuálních serverů (které jsou vnořené do localhost a dostanu se na ně složitější adresou) jede také.
Velmi zvláštní je, že když zkusím ping, virtuální servery vrací odezvu a to jak zadané přes IP tak přes své jméno.
Žádný z prohlížečů však virtuální servery nezobrazí (hlasí: Server je nedostupný).

Velmi mi to ztěžuje až znemožňuje práci, prosím, poraďte.

(zkoušel jsem už změny registrů i nastavení firewall, viz: http://support.microsoft.com/kb/926642/en-us a pod.)


pavel.jilek@exd.cz
habendorf
Profil
Banální otázka: přestartoval jsi Apache?
habendorf
Profil
Jinak dobrý návod: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=98 28
PJ
Profil *
Děkuji za odkaz na článek. Apache jsem restartoval. Celé nastavení dlouho bez chyby fungovalo, až po SP2 to nejede. Ještě mám dotaz, pro každý virtuální server mám jinou IP (127.0.0.1 - localhost, 127.0.0.2 - virtualserverA, 127.0.0.3 - virtualserverB atd.)
Přijde mi, že virtuální servery fungují (viz ping), ale že je není možné zobrazit v prohlížeči. Myslíte že by pomohlo hodit vše na jednu IP adresu 127.0.0.1?
habendorf
Profil
Myslíte že by pomohlo hodit vše na jednu IP adresu 127.0.0.1?

Nevím, ale myslím že ano, třeba já je mám na jedné. Nicméně můžeš zkusit změnit jen jeden a uvidíš.

btw je zde zvykem si tykat
habendorf
Profil
Teď si ještě matně vzpomínám, že se mi to zpočátku s něčím hádalo o port (Skype?).
PJ
Profil *
OK. teď jsem to zkusil a jede to.
Evidentně byl problém v tom, že další IP adresy nebyly nějak?? povoleny.
Není to sice úplně vyřešeno, ale hlavní je, že to jede!!!!
Moc TI ;-) díky.

(Rád bych přišel na to, kde a jak to nastvit, aby se Win chovaly slušně a přesně tak, jak bych chtěl. S hrůzou zjišťuji, že ten hrozný zvyk z MS office se šíří i do operačního systému. Prostě si Gatesovy prográmky myslí, že ví vždycky líp než já sám, co chci a co je pro mě nejlepší. To mě vždycky, když se s tím setkám, dokáže rozzuřit. To je diktatura!
Bohužel jako grafik nemám jinou možnost.)
Miloš
Profil
PJ OT a zcela BTW
Rád bych … aby se Win chovaly slušně
To by chtěl asi každý…
vincent
Profil *
Vycitat MS Windows nejake jejich vychozi nastaveni, ktere jsem neschopny zmenit? Kde to jsme?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0