Autor Zpráva
tymisvik
Profil *
Mám Win XP. Všechny USB porty mi normálně fungují ( zapojení fotoaparátu). Jen když zapojím Flash disk, tak mi XP napíše, že zařízení nebylo rozpoznáno. Při koupi Flashe mi připojení k PC normálně fungovalo a teď to najednou nejde. Zkoušel jsem i postupovat podle řešení problémů v XP, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem i aktualizovat ovladače, ale napsalo mi to že aktuálnější ovladače než v PC nejsou k dispozici.
Můžete mi někdo poradit?
mirkos
Profil *
Já bohužel neporadím, ale chci napsat podobnou zkušenost. Pořídili jsme si U:fonův intrnet. Nejprve jsme zařízení bez problémů nainstalovali do notebooku a tam nám běží. Problém nastal, když jsme instalovali zařízení do stolního počítače. Po vyzvání instalačním programem, ať zařízení zapojíme do USB, se nejprve objevilo oznámení, že je nainstalováno a připraveno k použití, ale vzápětí se objevila další zpráva, že zařízení není rozpoznáno a nebude pracovat správně. Nutno dodat, že i v notebooku i stolním počítači máme Win XP. Zkoušeli jsme provést reinstalaci s připojením do všech USB portů, ale marně. Jiné zařízení zapojené do USB portů pracují správně. Budu ráda za každou radu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.