Autor Zpráva
Bobys
Profil
Mam problem ,když sem nainstaloval MS OFFICE XP (2002) tak se mi tam hodil program MS photo editor jako vychozi pri prohlizeni obrazku . Kdyz sem to pak chtel zmenit na ACDsee (shift+prave tlacitko > otovrit v programu a pak sem zasrkrt k tomuto typu souboru vzdy pouzivat tento program) a co se stalo?? Otevrelo se to zase v tom po*ranym MS photo editor !!!!! PLS help me to fakt SE*E

Kde je v registrech tohle zapsany??
habendorf
Profil
Jde to nastavit i přímo v ACDSee: Tools - Options - Miscellaneous - Set File Associations - a tam už si vybereš. Možná to budeš mít trochu jinak, mám dost starou verzi ACDSee.
bobys
Profil *
Jo dik si supr ,ja tohle nastaveni nomhl najit . Fakt dik
Fred
Profil
No mě ACDsee rozbilo defaultní otevírání složky a nejde to předělat zpátky, a už půl roku nevím co s tím http://www.macich.net/winarna/viewtopic.php?t=104&sid=fa4e70350ea5ecfb a7a9b4c2763c3e9d
habendorf
Profil
Fred: Koukal jsme na tvůj problém u sebe, defaultní hodnota pro HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\shell\find\command má být "%SystemRoot%\Explorer.exe" a tamtéž pro ddexec je "[FindFolder("%l", %I)]".

V tom HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers\{a2a9545d...} mám hodnotu "Start Menu Pin".

Píšu ti jen jak to mám já aniž bych přesně věděl co to znamená.
habendorf
Profil
Fred: pomohlo?
Fred
Profil
Teď jsem si to přečetl, jdu to zkusit díky
Fred
Profil
Jo takhle tenhle mám asi v pořádku, ale je jako druhý. Přímo nad tímhle klíčem mám HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers\{67C63340-679B-11D2-92 EE-000021474C11}
a ten má hodnotu to číslo 67C63340-679B-11D2-92EE-000021474C11
habendorf
Profil
To bude ono, já ho tam vůbec nemám. Zazálohuj si ho a pak ho smaž. Ještě lépe - jen ho zkus přejmenovat.
Fred
Profil
Exportoval jsem ho, smáznul a nezabralo to, ale stejně díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0