Autor Zpráva
quinux
Profil
Zdravím,

přeinstalovával jsem si pc a proto jsem pomocí programu MozBackup zazálohoval všechny maily a nastavení Thunderbirdu. Teď, když už mám doinstalováno jsem si chtěl obnovit všechny maily, ale bohužel MozBackup tu zálohu zkazil a tak mi nejde ten soubor otevřít. WinRar napíše chybu "Neočekávaný konec archívu". Zkoušel jsem hledat na netu, ale zatím jsem nic nenašel. Nevíte o něčem co by mohlo ten archív otevřít, aby z něj šlo alespoň něco zachránit?

Díky
Filips
Profil
quinux
Total commander to nezvládl? Nebo nezvládne?
Anonymní
Profil *
Filips
Total Commander mi pořád otevíra WinRar a ten to nezvládne
Filips
Profil
Ty tam máš ten winrar ale nainstalovaný ne? Protože jinak to winrar se mě zdá neotvírá...
quinux
Profil
No mám. :) Asi ho mám zkusit odinstalovat, že? :)
Bubák
Profil
Poškozený ZIP ničím nerozzipuješ. Zkus najít nějaký ZIP repair program, sice je jich poměrně hodně, ale já jsem se kouknul až teď na několik (3) z nich, ale žádný nemyl zadarmo, samá trial verze. Povídá se, že se nikdy nepodaří vše obnovit, hodně záleží na stupni poškození, ale žádné zkušenosti s tím nemám.
quinux
Profil
Odinstalování winraru pomohlo a total commander ten zip rozbalil a vytahal co šlo. Přišel jsem o maily za poslední 3 měsíce :/ naštěstí to není tak hrozný a všechno co jsem v nich měl si můžu sehnat jinou cestou. Zabere to jen čas.

Bubák
Našel jsem Object Fix ZIP, který je zdarma, ale vůbec se nechytal.


Do budoucna se poučím nespoléhat se jen na MozBackup a co jde si zálohuju i jinak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0