Autor Zpráva
Smiley
Profil
Mam dotaz jsem blbec a potrebuju poradit chci sformatovat disk C: a pak ho vymenit za novy disk.Ja mam na C: jen 9 GB takze to specha prosim.Ja dostal novej 80 GB takze bych si to chtel sam doma vymenit jsem sice lama ale vy mi urcite poradite prosim diki Smiley. :-)))))))))))))
Gekon
Profil
No a co ti brání v tom, abys vyndal ten starý, dal tam nový, nainstaloval na něj Windowsy a měl hotovo?
Ten starý zformátuješ třeba přes Tento počítač - spravovat - správce disků.
Ten nový zformátuješ třeba přes instalátor Windowsů.
DoubleThink
Profil *
Ten starý zformátuješ třeba přes Tento počítač - spravovat - správce disků.
Ale ne ve fázi, kdy je z něj spuštěn systém.
Gekon
Profil
DoubleThink
Pochopitelně, to jsem doufal, že mu dojde :)
Nox_lbc
Profil
Pochopitelně, to jsem doufal, že mu dojde :)

Jo, to by mělo dojít i "mrtvýmu koni bez mozku" [RD] ... (sorry, nemohl jsem odolat ...)
Gekon
Profil
Nox_lbc
Ten chlapec mě už asi hodinu bombarduje na ICQ, abych mu poradil, jak nainstalovat Windows. Když asi po půl hodině pochopil, jak nastavit pořadí bootovacích mechanik, tak z něj vylezlo, že má nelegální Win. Na to jsem mu odpověděl, že jsem ředitel oddělení Policie ČR ve věcech softwarové kriminality, načež naše diskuze značně ochabla:)
Nox_lbc
Profil
Ten chlapec mě už asi hodinu bombarduje na ICQ, abych mu poradil, jak nainstalovat Windows. Když asi po půl hodině pochopil, jak nastavit pořadí bootovacích mechanik, tak z něj vylezlo, že má nelegální Win. Na to jsem mu odpověděl, že jsem ředitel oddělení Policie ČR ve věcech softwarové kriminality, načež naše diskuze značně ochabla:)

Super!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0