Autor Zpráva
Bubák
Profil
Mám podivný problém. Ve Windows mi jedou velmi pomalu stránky Jak psát web, včetně této diskuse. Načtení stránky trvá nejmíň půl minuty, často se mi stránka nenačte vůbec.
Marigold (je na stejném hostingu) se mi nenačte vůbec.

Jiné stránky jsou bez problémů, třeba mapy Atlasu, Seznamu, videa z ČT, ČT24, Novy...

Stejně se chovají IE, FF i Opera, nastavení připojení mám pomocí DHCP, taky jsem zkoušel nastavit připojení "ručně", ale je to stejné. V Linuxu mám připojení stejné, jako ve Windows.

V Linuxu mi výše zmíněné stránky taky jedou relativně pomalu, Opera ukazuje ve stavovém řádku kolem 10KB/s, ale to je 10-100× rychleji, než ve Windows. U všech ostatních stránek není rozdíl, jestli jedu z Linuxu, nebo z Windows.
habendorf
Profil
Problém je samozřejmě na serveru. S tvým win / linux to vůbec nesouvisí.
nightfish
Profil
Bubák
řekl bych, že bude problém s hostingem, kde je jak JPW, tak Marigold... mám stejný problém, ve Windows se vše načítá pekelně pomalu, na linuxu sem nezkoušel
ostatní weby jednou normálně
Bubák
Profil
To nebude jenom problémem s hostingem, Já jsem asi 10× vystřídal (restart do jiného OS) Windows a Linux, v Linuxu je to sice pomalé, ale jedo to, na rozdíl od Windows, tam jsem rád, když stránka najede.

Teď jsem zkusil z Linuxu několikrát ping (2 okna současně, přes 50 paketů), na "normální" adresy žádné ztráty, na xhost.viwefix.cz (to je hosting) 20-40% ztráty, rozdíly v časech jsou na úrovni statistické chyby. Možná se Linux líp vypořádá se ztrátou paketů.
Gekon
Profil
Bubák
Máme stejný problém.
Bubák
Profil
Přibližně ve 14:00 jsem vypnul počítač, teď jsem ho zapnul a ve Windows je mi už výše uveden stránky jedou. Do Linuxu jsem zatím nebootoval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0