Autor Zpráva
Celebi
Profil
Lze nějak dosáhnout toho, aby mikrofon nahrával zvuky o něco hlasitěji? Když jsem zkoušel nahrávat na mikrofon, tak do něj musím skoro řvát, aby to bylo alespoň normálně slyšet. Zvuk jsem si při přehrávání záznamu nastavil na maximum.
habendorf
Profil
Zvuk jsem si při přehrávání záznamu nastavil na maximum.

No hlavně musíš nastavit vstupní úroveň mikrofonu.
Iškuda
Profil
Máš zapnutý mic boost?
Celebi
Profil
habendorf
Jo, to mám taky.

Iškuda
Co to je?
jrm
Profil
Taky mne trvalo než mi došlo, že po dvojkliku na reproduktorek vpravo dole na liště se otevírá dialogové okno pro ŘÍZENÍ PŘEHRÁVÁNÍ... Teprve když v něm jdeš na Možnosti / Vlastnosti a tam zvolíš ZÁZNAM dostaneš okno pro ŘÍZENÍ ZÁZNAMU. V něm MIKROFON a i tlačítko UPŘESNIT pro šanci zvýšit zatržením Zesílení mikrofonu + 20 dB...
Pokud se ti pak díky tomu signál z mikrofonu vazbí do reprobeden, musíš snížit Hlasitost mikrofonu v okně Řízení přehrávání (nebo rovnou zaškrtnout Ztlumit - což používám pro SKype, protože sám sebe slyšet nemusím a aspon mi to nikdy nazavazbí).
Bubák
Profil
www.mentio.cz/mentio/sz_audio.htm
Je to pro nějaký jiný program, tak první poloviny si nevšíme, a začni od tohohle obrázku:
www.mentio.cz/images/microphone2.gif

Hlavně musíš nastavit 20db boost
www.mentio.cz/images/microphone7.gif
vok
Profil *
mam nastavene vsechno zesileni, ktere jste tady popsali, a stejne kdyz mluvim pres skype, tak ten druhy me skoro vubec neslysi... :-(
nevite nekdo jestli je naky program na zesileni mikrofonu, vim ze se da zesilit normalne hlasitost zvuku v programu ffdshow, ale mikrofon tam asi zesilit nejde. a v tom skype jsem taky nic nenasel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0