Autor Zpráva
Duff
Profil *
Ahoj, chtěl bych se už konečně naučit formátovat PC , protože se mi nechce dávat 700 Kč v servisu .
Chtěl bych se zeptat jak zformátovat disk . Jak nainstalovat PC asi vím , vložím CD s windovsem nainstaluju ,pak nainstaluju service pack , pak ovladače grafárny a zvukovky a tak , a samozřejmě si před formátem musím zálohovat data . Má otázka tedy zní , jak zformátovat PC ? Děkuji za návod !

PS : Jestli mám postup instalace špatně , opravte mě prosím .
PS 2 : Jestli tu tento přízpěvek už byl , tak se omlouvám . Kdyžtak hoďte link ,který vyřeší můj problém.

Díky moc ...
Casero
Profil
Duff
Při instalaci se tě to zeptá zda to chceš před tím naformátovat.
Duff
Profil *
Při vložení a instalaci Windowse ? Pak už bych pokračoval tak jak jsem napsal ... ?!?
Filips
Profil
Duff
Ano přesně jak říkáš. Zvolíš oddíl a zeptá se to jestli to chceš naformátovat a jak (NTFS, NTFS rychle, FAT32)
Nejlépe dej NTFS.
Duff
Profil *
Díky mockrát .
Duff
Profil *
Ješě problém : Zvolil jsem instalaci windowse a hodilo mi to tuto chybu :

Instalační program nemůže pokračovat, protože v počítači je novější verze systému Windows než verze na disku CD.

Upozornění: Jestliže se rozhodnete odstranit novější verzi systému Windows, která je nyní v počítači nainstalována, nebude možné soubory a nastavení obnovit.

Jak to mám naformátovat ? Nepustí mě to dál...
Casero
Profil
Duff
Třeba spustit system z instalační diskety win 98...a tam jen dat format "disk"...
smajli
Profil
Co chceš instalovat za systém? Od W98 SE jsou bootovací instalační cedečka takže vlož CD se systémem a restartuj PC. V biosu musíš mít povoleno jako první spouštění systému z CD. Pak ti počítač nabídne start z CD, jindy ne. Nastartuješ z CD a řídíš se pokyny. Mezi nimi je i formátování disku.
Duff
Profil *
Oki vyskouším až bude čas formátu , díkec .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0