Autor Zpráva
esemeska
Profil
Ahoj!
Mám multifunkční tiskárnu Epson Stylus DX4050 a došla mi černá barva (barvy se zde dělí na 4 druhy...)
Na tom samozřejmě není nic zvláštního, dokonce jsem si koupil novou černou barvu, úplně stejnou, která je podle všeho plně podporována.

Ale nastal trochu větší problém!
Po vyměnění barvy přesně podle návodu, zůstane kontrolka barver svítit, což by se ještě dalo unést, protože v tom návodu je také, že pokud nastane tato situace, tak je barva zřejmě špatně nainstalována (není tam pořádně zastrčená), jenže i když ji tam pořádně zasunu, tak kontrolka ne a ne zhasnout.

Toto by byla výměna manuání, pak tu mám ještě výměnu pomocí softwaru v pc, kde mi po nainstalování barvy počítač nahlásí, že barva je nekompabilní, což je logicky proti mému myšlení.
Když tam dávám úplně stejnou barvu, která tam byla (ale novou), tak by to nemělo tenhle nesmysl hlásit.
Ovšem, když tam dám tu starou prázdou barvu, tak už to nepíše, že je nekompabilní, ale že je prázdná :o)

Pokud jste se dočetli až sem, tak je tu otázka, nemáte s tím někdo zkušenosti? Může být nová vakuově chráněná - v krabici balená barva nefunkční? Mýslíte, že se to dá reklamovat, když je ta barva "propíchlá"? (tiskárna si zřejmě vzala trochu mg pro sebe)

btw sorry, že je to tak dlouhý, já ale umím spát o ničem co? :D
esemeska
Profil
Tak to nakonec bylo tiskarnou. :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0