Autor Zpráva
Lakke
Profil *
Aplikace v Outlok Expres mi hlásí, že zakázala přístup k nebezpečným přílohám v mé poště . Jak to mám odblokovat.
Díky za radu

Lakke
nightfish
Profil
menu Nástroje -> Možnosti -> záložka Zabezpečení
a odškrtnout Zakázat ukládání nebo otevírání příloh...
Lakke
Profil *
Provedeno. No je to tak, už to funguje, přílohy jdou otevírat.
Doufám, že si to teď nazaviruji.
Díky- Nightfish

Lakke
K.Dvořák
Profil *
Outlok Expres mi hlásí, že zakázala přístup k nebezpečným přílohám v mé poště . Jak to mám odblokovat.
Díky za radu k
Lakke

Outlok Expres mi hlásí, že zakázala přístup k nebezpečným přílohám v mé poště . Jak to mám odblokovat.
Díky za radu

Lakke

Outlok Expres mi hlásí, že zakázala přístup k nebezpečným přílohám v mé poště . Jak to mám odblokovat.
Díky za radu

Lakke
K.Dvořák
Profil *
Outlok Expres mi hlásí,že zakázala přístup k nebezpečným přílohám v mé poště.
Jak to mám odblokovat.
Díky za radu.

Spozdravem Dvořák Karel
Smola
Profil *
Dobrý podvečer už druhý den pošta outlok chce po mě heslo respekivě zadejte své uživatelské jméno a heslo pro následující server kdž to vyplním vyskakuje mi chyba a dole v pravo autorizace je zámek Děkuji za radu
rozumekj@seznam.czVa še jméno
Profil *
Dobrý den, pošta outlook chce po mně uživatelské jméno,heslo,což jsem při ručním nastavení splnil, vyskakuje mi chyba a dole vpravo autorizace je zámek. Děkuji za radu.
Lexter
Profil
Založte si lidi své vlastní vlákna. Pak vám určitě někdo rád pomůže ;).
mikes
Profil *
ztratil se mi outlok expres,jsem začátečním nevím co mámdělat.
Vladosik
Profil
mikes
Naucit se s pocitacem?
dadazou
Profil *
Prosím může mi někdo poradit? Mám několik emailových schránek a potřebuji mít přehled o došlé poště na ploše.Měla jsem Pošťáka ale pořád mi to mizí a hlídá jen 1 email.Používám Firefox a schránky mám na seznamu.Nevíte někdo o nějakém prográmku který by zvládl hlídat až 4 emaily?Prosím zašlete radu na duruska@seznam.cz.Děkuji!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0