Autor Zpráva
Eryl Kopta
Profil *
Mám tu smůlu, že vlastním externí TV USB tuner od AVer Media. Zařízení funguje dobře i kvalita je obstojná, bohužel ovládací program je uživatelsky nepřátelský. Skutečnost, že rozmístění tlačítek na ovládacím panelu je velmi nepohodlné pomíjím. Spousta grafiky okolo, rámečky kolem obrazu a podobně mi vadí, ale budiž. Nejhorší je, že program při spuštění přepne zobrazení monitoru na 640x480 při 256 barvách a televize začne fungovat až když rozlišení ručně vrátím na původní hodnoty. Při pokusu o nastavení program spadne.

Tak by mne zajímalo, jestli existuje program od jiného výrobce, který by s tunerem komunikoval standardním způsobem (jako s USB kamerou nebo jiným AV zařízením). AVer zřejmě není schopný napsat skutečně použitelný program.
djlj
Koukni třeba na stahuj.cz nebo slunecnice.cz - takových programů je tam několik.
smajli
Eryl Kopta
projdi se na stránkách http://tvfreak.cz možná budou k užitku
Eryl Kopta
Profil *
Díky za odpovědí

djlj
koukal jsem tam, ale nepodařilo se mi nic takového najít. Mohl bys napovědět v které sekci, případně dát link?

smajli
to také připadá v úvahu, ale moc to tam neznám, tak mi bude chvilku trvat než něco použitelného objevím.
Eryl Kopta
Profil *
djlj
něco by tu přece bylo, uvidíme...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.