Autor Zpráva
Gekon
Neznáte nějaký plugin do FF 2:0, který by mi umožňoval vyhledávání jako v Opeře?
Mám na mysli vyhledávání skrze adresový řádek, kde zadáte třeba: g jakpsátweb a ono to vyjede Googlí hledání výrazu jakpsátweb? To by byl poslední hřebíček do rakve Opery:)
WanTo
Gekon
Začni používat Operu :-)
swetko
Gekon
ake smiesne, snazit sa napodobnit funkciu opery, namiesto jej vyuzivania v opere
klinec do rakvy by bol skyn alá opera.. len neviem koho rakva by to bola (..ked s FF uplne napluginuje na operu..)
Gekon
WanTo
Používám jí, ale štve mě, že jeden internetový obchod, kde týdně objednávám stovky kusů počítačového hardwaru se v Opeře rozpadá.

swetko
Děkuji za názor.
swetko
Gekon
tomu sa vravi formovanie uzivatela tlakom (a casom /*jeho nedostatkom*/)
Joker
Gekon
Tak stačí na ten jeden web chodit třeba v IE a na zbytek používat Operu, ne? ;-)
Na tom jednom "prověřeném" webu se snad virus chytit nedá a ta vychytávka "g něco" tam taky potřeba nebude.

Jinak weby nechodící v Opeře už jsou řekl bych docela rarita... a většina z nich ještě navíc kvůli tomu, že mají na začátku kontrolu prohlížeče... která se naštěstí dá obejít buď maskováním anebo tím, že člověk na tu kontrolu vleze v IE a pak si zkopíruje adresu zevnitř webu :o)
DJ Miky
A co to vyhledávání vpravo nahoře? To nestačí?
WanTo
DJ Miky
Zkus chvíli používat ono "g hledaný výraz" a zjistíš, že to druhé je to hrozně nepohodlné :-)
Joker
A co to vyhledávání vpravo nahoře? To nestačí?
Když to "géčko" je silně návykové :-) Já si dlouhý čas říkal, že je to blbost, pak jsem to párkrát jen tak zkusil... no a teď už jinak nehledám.
DJ Miky
Zkus chvíli používat ono "g hledaný výraz" a zjistíš, že to druhé je to hrozně nepohodlné :-)

Nevím, jak pro tebe, ale pro mě je pohodlnější napsat "výraz" a dát enter než napsat "g výraz" a dát enter...
WanTo
DJ Miky
Rozdíl je ten, že využívám jen jedno textové pole. Nevím, jestli existuje nějaká klávesová zkratka pro aktivaci vyhledávacího pole, ale já jsem si prostě zvykl používat jedno (po stisku Ctrl-L) a případně tam dopsat to "g". Navíc tu nejde jen o "g", ale o další klíčová písmena - třeba pro vyhledávání na Wikipedii. A uznej, že přepínání vyhledávačů v tom druhém poli, není nejpohodlnější :o)
Gekon
DJ Miky
To znám, ale když zadám třeba "jak psát web", tak mě to hodí na jakpsatweb.cz, což nechci...
quinux
Gekon
Když zadáš cokoliv do adresního řádku ve Firefoxu, tak tě to hodí na stránku, která je první ve výsledcích v googlu. ;o)
Gekon
quinux
Ano, to vím, ale co když mi první výsledek nevyhovuje?

A vůbec, zná tedy někdo podobný plugin?
quinux
Gekon
VIděl bych to spíše v nastavení about:config .. to je otázka na fórum czilly
Michalek
Nerad se rouhám, ale: pane bože! Taková diskuze a nikdo nebyl schopen poradit.

Záložky - Správce záložek - Nová záložka
Název: Google Hledání
Adresa: http://www.google.com/search?q=%s
Klíčové slovo: g
Gekon
Michalek
Nerad se rouhám, ale: Kristepane!

Tisíceré díky, tohle mě fakt nenapadlo:)
quinux
Gekon
To nenapadlo nikoho :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.