Autor Zpráva
Celebi
Profil
Jak udělám, aby se mi ve windows mohli stahovat z netu víc než 2 velké soubory najednou? Prostě víc než 2 najednou mi to nevezme a teprve, když se jeden dostahuje, můžu napsat, kam chci uložit ten druhý. Jak udělat, abych jich najednou mohl stahovat více. Je zajímavé, že třeba u menších souborů mi to nedělá.
Filips
Profil
Co je u tebe velký soubor?
Joker
Profil
Jak udělám, aby se mi ve windows mohli stahovat z netu víc než 2 velké soubory najednou?
Ve Windows? Předpokládám, že ty soubory nestahujete "ve Windows", ale v nějakém programu.
Pokud je to přes peer to peer (třeba DC++, torrent,...) tak si pořiďte normální klient, snad všechny co jsem zatím zkoušel zvládly i 20 souorů najednou.

Pokud to je přes webový prohlížeč, pořiďte si pořádný prohlížeč, který má správu downloadů :-)
DJ Miky
Profil
Pokud to je přes webový prohlížeč, pořiďte si pořádný prohlížeč, který má správu downloadů :-)

I IE tuším dokáže stahovat 2 nebo 3 soubory zároveň.
Celebi
Profil
Co je u tebe velký soubor?
50 mb +

Pokud to je přes webový prohlížeč, pořiďte si pořádný prohlížeč, který má správu downloadů :-)
Mozilla to má?
Bubák
Profil
Mozilla to má?
Jedině jako rozšíření, v holém Firefoxu je velmi jednoduché "stahovátko". Jediný mi známý prohlížeč, který má správu downloadů, je Opera. Další možnost je nainstaloval nějaký download manager, takový manager se umí integrovat do prohlížeče.

S Operou jsem neměl problém stahovat několik ISO souborů (200-700MB) najednou, s jinými managery zkušenosti nemám.
no
Profil *
celebi: ano v mozzile i opere muzes stahovat i vic nez dva soubory soucasne. v ie6 sem moznst stahovani vic nez dvou zaroven nenasel ale treba microsoft zapracoval - muzes zkusit ie7
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0