Autor Zpráva
Gekon
Profil
Mám originál Vista Ultimate CZ, zvukovou kartu SBlaster Audigy SE 24-bit a 5.1 bedny. Při nainstalování SW dodaného ke kartě ale fungují pouze FR a FL bedna.
V nastavení zbývající čtyři nejsou. Po instalaci ovladače na Vistu (1_04-0065) to sice ty další čtyři najde, dokonce při testu fungují, ale při přehrávání hudby stále jedou použe stereo.
Netušíte někdo, jak zprovoznit všech šest beden? Byl bych dotyčnému moc vděčný, dokonce bych uvažoval o nějaké odměně...
Eddie
Profil
Ak prehravas STEREO Audio tak ti pojdu len 2 kanaly cize FR a FL.
Gekon
Profil
Eddie
... jakto, že mi předtím na XP jely všechny ostatní?
Eddie
Profil
... jakto, že mi předtím na XP jely všechny ostatní?
Softwarova emulacia priestoroveho zvuku?
koudi
Profil
Mám originál Vista Ultimate CZ

No jo, někdo má holt možnosti, co? ;-)
Gekon
Profil
koudi
pššt:)

Eddie
Právě jsem zkoušel několik her, u kterých si jsem 100% jistý podporou 5.1 zvuku, dokonce to mají i v nastavení (Far Cry, HL2) a ani u jedné to nejde.
Gekon
Profil
Eddie
Nevíš aspoň, jak povolit tu SW emulaci? Přijde mi divné, že mi hrají pouze dvě bedny ze šesti...
Eddie
Profil
Gekon
http://itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=47274
Gekon
Profil
Eddie
Díky, vyřešeno, CMSS... už jsem zapomněl, že to samé jsem dělal před pár lety i v XP.
bzum
Profil *
nevim jestli to tu ještě funguje ale i po zaškrtnutí cmss mi pořád nejde ve windowsu sub ale v testu jo a v některých hrách mi jede 5.1 perfektně i sub ale vw windows mi sub nejede mam audigy se a ovladače z června 2007 sou to nejnovější co sem našel je tam audigy console s nastavovanim ale zdá se mi že je dost očesaná a nedodělaná ale hlavně nevim jak nastavit sub ve windows
Gekon
Profil
bzum

http://blog.gekon.name/soundblaster-audigy-na-viste
bzum
Profil *
no jo ale můj soft od creativu snad ani nejde spustit jen blbá audio console audigy pošlu screen
bzum
Profil *
píše že: This audio device supported by this application is not detected. The application will exit.
bzum
Profil *
právě bass redirection tam nemam
Gekon
Profil
bzum
Známý problém. Nastává v případě, že ti zůstaly ovladače, které se pokusily Visty samy nainstalovat. Ty odinstaluj, restartuj PC, a nainstaluj ovladače, o kterých píšu v článku. Pak restartuj PC, a EAX i nastavení bassů by mělo fungovat.
bzum
Profil *
to sem jednou zkoušel ale pořád to nejde
bzum
Profil *
a seš si jistej že ovladače na winxp budou fungovat na viste
Gekon
Profil
bzum
Ne, jasně že si nejsem jistej. Ovladače z XP mi na Vistě fungují už 9 měsíců, ale jistej si rozhodně nejsem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0